The Voice Kids 7 na żywo. Odcinki online za darmo, powtórki VOD

0 4 950

The Voice Kids 7 online. Gdzie oglądać program na żywo w TV i internecie? Kiedy i jak obejrzeć powtórki z soboty? M.in. na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.

Program The Voice Kids cieszy się dużym zainteresowaniem i w 2024 roku wyemitowana zostanie już siódma edycja tego muzycznego show dla dzieci. Z pewnością i tym razem ich występy przyciągną przed telewizory mnóstwo widzów, a program wyłoni nowych zdolnych artystów.

24 lutego The Voice Kids 7 odc. 1 w sobotę o godzinie 20:00 i 21:05. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Ida Tomaszewska. W skład jury wchodzą natomiast Cleo, Baron i Tomson oraz Natasza Urbańska, która zastąpiła Dawida Kwiatkowskiego.

Odcinki The Voice Kids 2024 można oglądać co tydzień – w każdą sobotę o 20:00 w telewizji TVP 2. Powtórka z soboty emitowana jest w w niedzielę o 11:35 w TVP 2 oraz w następny piątek o 1:30 w TVP HD.

The Voice Kids 2024 VOD to z kolei opcja oglądania powtórki w internecie. Dostępne są tam wszystkie odcinki wyemitowane już w Dwójce. Można je obejrzeć za darmo na VOD TVP. Najciekawsze występy z The Voice Kids 7 publikowane są również na Youtube.

Skomentuj

Your email address will not be published.