Schalke – Bayern: mecz na żywo w internecie

0 1 274

Schalke – Bayern Monachium. Transmisja TV z tego starcia dostępna będzie w Eleven Sports 1. Mecz na żywo można oglądać również w internecie. Gdzie znaleźć live stream online?

Schalke – Bayern. Trening strzelecki dla Lewandowskiego?

Schalke 04 Gelsenkirchen to świetny rywal dla Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec wygrali aż dziewięć ostatnich spotkań, a przegrali ostatni raz w… 2011 roku! W tym sezonie Schalke spisuje się fatalnie, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zanosi się na łatwe zwycięstwo mistrzów Niemiec.

Bayern Monachium nie prezentuje ostatnio najwyższej formy, ale trudno sobie wyobrazić lepszego rywala do przełamania i wysokiego zwycięstwa. Ostatni mecz Bayern – Schalke zakończył się wynikiem 8:0.

Czy Robert Lewandowski zdobędzie kolejne bramki? Starcie z przeciwnikiem w tak niskiej formie może budzić apetyt na kilka trafień.

Transmisję z meczu Schalke – Bayern na żywo przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1 w niedzielę, 24 stycznia, o godzinie 15:30. Mecz na żywo komentować będą Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak.

Eleven Sports 1 na żywo w internecie można oglądać na pięciu platformach: Player, IPLA, elevensports.pl, WP Pilot oraz Canal+ przez internet. Miesięczny koszt wynosi 15 zł. Umożliwi to oglądanie nie tylko transmisji z meczu Schalke – Bayern Monachium, ale również innych meczów na żywo transmitowanych w Eleven Sports.

Skomentuj

Your email address will not be published.