Sanatorium Miłości 2023 powtórka z niedzieli VOD. Kiedy w TV?

0 3 823

Sanatorium Miłości 2023 online. Powtórka z niedzieli dostępna jest zarówno w TV, jak i w internecie. Zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki Sanatorium Miłości 5.

Sanatorium Miłości 5 odcinek 6

W 2023 roku w telewizji TVP 1 można oglądać Sanatorium Miłości 5. Odcinki emitowane są w niedziele o godzinie 21:20. 5 lutego premiera Sanatorium Miłości 5 odcinek 6. Poniżej prezentujemy opis oraz zwiastun odcinka.

Pierwszy poranek w sanatorium. Bohaterowie tego wydania jeszcze urządzają się w nowej rzeczywistości. To czas na rozmowy i wymianę wrażeń pomiędzy lokatorami. Dzień rozpocznie spotkanie grupy z Martą Manowską, nie zabraknie radości, ale i łez. Marta ogłasza także pary kuracjuszy, które wybrały siebie, a więc randki! I to aż dwie, a każda inna, bo i uczestnicy różni od siebie. W tym odcinku ponadto badania lekarskie, ale i pierwsze wyzwanie tego sezonu: lot motolotnią i wyścigi na hulajnogach. Wzruszającym momentem będzie pierwsza rozmowa Marty z jednym z uczestników. Tym razem w pojedynku jeden na jeden, to Darek będzie musiał zmierzyć się ze swoimi emocjami. A wieczorem już tylko dancing. A tu, jak na dłoni widać pierwsze sympatie tego sezonu. Wieczorem w pokojach nie ma końca dyskusjom o kończącym się właśnie dniu.

Sanatorium Miłości 2023 powtórka z niedzieli. Kiedy leci w telewizji?

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek Sanatorium Miłości 5, to nic straconego. Powtórka z niedzieli w 2023 roku emitowana jest zarówno w TV, jak i internecie. Kiedy leci w telewizji? Sanatorium miłości 2023 odc. 6 w formie powtórki można obejrzeć w poniedziałek o 23:25 w TVP Kobieta oraz w następną sobotę o 11:20 w TVP 1 i 21:1 w TVP Polonia, a także w niedzielę o 8:30 w TVP Kobieta.

Wszystkie odcinki VOD. Sanatorium Miłości 5 online

O wiele łatwiej obejrzeć powtórkę Sanatorium Miłości 5 przez internet. Wszystkie odcinki programu publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl) za darmo i bez rejestracji. Sporo ciekawych filmików dotyczących Sanatorium Miłości można obejrzeć również na CDA i Youtube.

W porze emisji programu można włączyć TVP 1 online za darmo na WP PIlot.

Leave A Reply

Your email address will not be published.