makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

Rodzinka.pl. Premiera ostatniego sezonu 1 marca

0 1 289

Niedawno TVP podjęła decyzję o zakończeniu serialu „Rodzinka.pl”. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy już nowych przygód rodziny Boskich. 1 marca premierę będzie miał 16 sezon, który będzie zakończeniem.

Po analizie wyników oglądalności uznano, że formuła serialu „Rodzinka.pl” się wyczerpała i produkcja zostanie zakończona. Sezon 16 będzie więc ostatnim.

Premiera sezonu 16 „Rodzinka.pl” już 1 marca. Składa się on z ośmiu odcinków. Emitowane one będą w niedziele o godzinie 16:20.

1 marca wyemitowany zostanie 279 odcinek „Rodzinki.pl”. Oto zwiastun odcinka.

Rodzinka.pl odc. 279 – streszczenie: Kacper pokazuje swoje zimowe zdjęcia Zosi. Kryzys w związku Natalii i Ludwika, o którym Natalia opowiada Marii. Maria namawia Natalię na terapię małżeńską. Natalia przygotowuje leczo dla całej rodziny, Ludwik odmawia, przychodzi zjeść w ukryciu w nocy. Boscy coraz bardziej mijają się we własnym domu. Kacper pyta rodziców, czy się rozwodzą. Kuba smaży Pauli płonące naleśniki, przy czym cała kuchnia zapełnia się dymem. Marek odwiedza Ludwika.

Skomentuj

Your email address will not be published.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com