makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

Reportaż Siła Kłamstwa powtórka. Oglądaj film online w internecie

0 28 091

Siła Kłamstwa reportaż TVN 24 o ukrywaniu dowodów na brak zamachu w Katastrofie Smoleńskiej wzbudził wiele kontrowersji. Reportaż w telewizji TVN 24 w programie „czarno na białym” wyemitowany został w poniedziałek. Zobacz gdzie oglądać powtórkę Siła Kłamstwa online.

Siła Kłamstwa online

Od katastrofy Smoleńskiej minęło 12 lat. Od tego czasu często powtarza się, że był to zamach, ale nie przedstawiono na to żadnych dowodów. „Siła kłamstwa” to reportaż o Antonim Macierewiczu oraz kulisy pracy jego komisji smoleńskiej. Reporter telewizji TVN 24 Piotr Świerczek dotarł do nagrań i ekspertyz, które nigdy nie znalazły się w raportach.

„Pierwszy raz pokażemy dokumenty, które nigdy całości nie zostały upublicznione. Rozmawialiśmy też z ludźmi, którzy pracowali dla podkomisji, ale nie zgadzają się z jej wnioskami. Co więcej – wprost mówią nam, że ich badania zostały zmanipulowane, wybiórczo wykorzystane pod tezę o zamachu. Co podkomisja Macierewicza ukryła, czyli jak jego ulubiony slogan „kłamstwo smoleńskie” nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia?” – czytamy w zapowiedzi reportażu w TVN24.

Kto nie obejrzał filmu w poniedziałek w TVN24 może to uczynić w internecie. Powtórka Siła Kłamstwa online dostępna jest na platformie TVN24 GO oraz Player. Aby obejrzeć film należy wykupić jednak specjalny pakiet. Co otrzymujemy oprócz dostępu do filmu „Siła Kłamstwa”? Miesięczny dostęp do live streamu z TVN24 i TVN24 BIS lub (TTV, TVN, TVN 7), a także biblioteki programów w formie wideo i audio.

Siła Kłamstwa online za darmo nie jest dostępny na Youtube, Dailymotion, CDA.

Autorem reportażu Siła Kłamstwa jest dziennikarz “Czarno na białym” TVN24 Piotr Świerczek. Cały film trwa 77 minut. Emisja wywołała prawdziwą burzę. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższych dniach powtórka Siła Kłamstwa pojawi się ponownie w TVN24 oraz w TVN.

Skomentuj

Your email address will not be published.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com