Przysięga odc. 358, 359, 360, 361, 362. Streszczenie szczegółowe

0 32 052

Przysięga 358, 359, 360, 361, 362 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 358, 359, 360, 361, 362

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 357, 358, 359, 360, 361, 362.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 357 streszczenie szczegółowe

Emir próbuje przekonać Reyhan do aborcji, ale dziewczyna jest nieugięta. Do domu wraca Cavidan i słyszy awanturę. Wszyscy dowiadują się, że Reyhan może umrzeć, jeśli zdecyduje się urodzić dziecko. Narin jest zazdrosna o Kemela. Nie może znieść, że został z Pelin sam na sam. Sehriye i Hizir postanawiają pomóc Narin zbliżyć się do Kemala.

Przysięga 358 streszczenie szczegółowe

Kemal robi wymówki Oyi za to, że umówiła go z Pelin bez jego wiedzy. Ale Oya uważa, że dobrze robi i nie zamierza zrezygnować. Reyhan próbuje przekonać Emira, że nie umrze. Ma przeczucie, że przeżyje poród. Cavidan utwierdza ją, że podjęła dobrą decyzję o porodzie. Emir nie wierzy, że matka stawia dobro dziecka na pierwszym miejscu.

Przysięga 359 streszczenie szczegółowe

Narin i Kemal wciąż są na siebie obrażeni. Sehriye wpada na pomysł, jak ich do siebie zbliżyć. Nadarza się okazja, kiedy Oya spędza noc u koleżanki. Emir przypomina sobie chwile, kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem. Zaczyna sobie uświadamiać, że jego radość może mieć wpływ na decyzję Reyhan. Cavidan wciąż zmaga się z uporczywym kaszlem. Żaden argument Emira nie przekonuje Reyhan.

Przysięga 360 streszczenie szczegółowe

Cemre nie przestaje myśleć o zemście na Cavidan. Kemal, choć jest mu zimno, unosi się dumą i nie wchodzi do pokoju Narin. Reyhan zwierza się wujowi ze swoich decyzji. Przeziębiony Kemal nie chce przyjąć pomocy Narin. Niania zaprasza Emira i Reyhan na obiad. Oya przyprowadza do domu Pelin i tłumaczy jej, że idealnie pasuje do Kemala. Niania namawia małżeństwo, by spokojnie ze sobą porozmawiało.

Przysięga 361 streszczenie szczegółowe

Narin niepokoi się o zdrowie Kemala. Sehriye zachęca ją, żeby się zaopiekowała Kemalem, bo to ich do siebie zbliży. Reyhan i Emir wciąż rozmawiają o zagrożonej ciąży. Emir stawia wszystko na ostrzu noża i każe Reyhan wybierać. Dziewczyna jest zrozpaczona i nie rozumie jego postępowania. Kiedy Emir odjeżdża, Reyhan traci przytomność.

Przysięga 362 streszczenie szczegółowe

Oya jest zła, że Narin opiekuje się chorym Kemalem. Postanawia ją wyręczyć, żeby Narin trzymała się od niego z daleka. Sehriye złości się, że Pelin stała się wyrocznią w domu Kemala. Oya umawia się nawet z Pelin do kina i na kolację. Reyhan leży nieprzytomna w szpitalu. Emir chce wykorzystać jej stan, żeby przeprowadzić aborcję. Próbuje przekonać do tego lekarkę, która prowadzi ciążę Reyhan.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.