Przysięga odc. 338, 339, 340, 341, 342. Streszczenie szczegółowe

0 23 605

Przysięga 338, 339, 340, 341, 342 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 338, 339, 340, 341, 342

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

W tym tygodniu można obejrzeć Przysięga odc. 338, 339, 340, 341, 342.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 337 streszczenie szczegółowe

Reyhan i Emir zajmują się małym Hasanem. Martwią się, że mieszka w złych warunkach. Chcą pomóc Meryem i jej synkowi. Sehriye prosi Narin, żeby porozmawiała z Masal. Dziewczynka znów przestała mówić z rozpaczy. Cemre odzywa się do Yonki, bo potrzebuje pomocy w realizacji planowanej zemsty. Kemal sprowadza lekarza do Masal. Uważa, że wystarczy dziecku podać leki, żeby wyzdrowiało.

Przysięga odc. 338 streszczenie szczegółowe

Cemre szykuje pułapkę na osobę, którą obwinia o swoje nieszczęście. Talaz o niczym nie wie i uważa, że Cemre jest coraz bardziej szalona. Cemre podkrada mu telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan. Reyhan wspomina przeszłość, kiedy Emir zaskakiwał ją swoimi niespodziankami. Liczy, że teraz będzie tak samo.

Przysięga odc. 339 streszczenie szczegółowe

Mimo przygotowanej uczty, Masal wciąż odmawia jedzenia. Kierowca wiezie Reyhan na spotkanie z Emirem. Sehriye chce namówić Narin, by wróciła do domu ze względu na dziecko. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Maryem i Hasan dostają nowy dom od Emira.

Przysięga odc. 340 streszczenie szczegółowe

Cemre zamyka nieprzytomną Cavidan w fabryce. Reyhan wciąż źle znosi ciążę. Emir dostaje wiadomość z telefonu matki o wyjeździe Cavidan za granicę. Narin zdaje sobie sprawę, że zgubiła zegarek w domu Kemala. Cemre udaje przed Yoncą, że zmieniła plany wobec Cavidan.

Przysięga odc. 341 streszczenie szczegółowe

Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka. Mają one symbolizować ich i ich dziecko.

Przysięga odc. 342 streszczenie szczegółowe

Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala. Emir się o nią martwi. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin. Postanawiają z nimi porozmawiać, bo nie wiedzą, z jakiego powodu się rozwiedli.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.