Przysięga odc. 366, 367, 368, 369, 370. Streszczenie szczegółowe

0 33 621

Przysięga 366, 367, 368, 369, 370 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 366, 367, 368, 369, 370

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 366, 367, 368, 369, 370.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 365 streszczenie szczegółowe

Narin dowiaduje się, że ciąża Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji. Kemal i Sehriye też się tym bardzo przejmują. Melike przekonuje wszystkich domowników, żeby radośnie przyjmowali Reyhan, zamiast ją zasmucać. Emir udaje, że zgadza się z decyzją żony. Narin postanawia znaleźć kobietę, która przeżyła poród.

Przysięga 366 streszczenie szczegółowe

Narin wydzwania do wszystkich znajomych lekarzy w kraju i za granicą, żeby znaleźć sposób na ratowanie Reyhan. Szuka też kobiety, która przeżyła taki poród. To samo robią Reyhan i Emir. Udaje im się znaleźć taką kobiete i jadą do niej. Na miejscu jednak czeka ich rozczarowanie. Dopiero Narin znajduje w szpitalu młodą kobietę, która ma urodzić za kilka dni. Spotykają się z nią. Wszyscy są przerażeni jej stanem.

Przysięga 367 streszczenie szczegółowe

Emir obiecuje Nuray pomoc w odnalezieniu męża. Hizir nie może zrozumieć decyzji Reyhan. Narin wierzy, że uda jej się uratować przyjaciółkę. Cemre zakrada się do rezydencji Tarhunów i podrzuca Cavidan swoje leki. Kemal próbuje uspokoić zdenerwowaną Narin. Melike jest zaskoczona dziwnym zachowaniem Cavidan. Ahmet nie chce słuchać argumentów Emira.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.