Przysięga odcinek 227, 228, 229, 230. Streszczenie szczegółowe

0 1 934

Przysięga 227, 228, 229, 230 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 227, 228, 229, 230

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1. Odcinek 227 można obejrzeć w poniedziałek, a odcinek 228 we wtorek. Początek o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Przysięga odcinek 229 wyemitowana zostanie dopiero w kolejny poniedziałek, a nie w środę. Na premierę odcinka 230 będzie trzeba poczekać do wtorku 11 sierpnia.

Powtórki odcinków 227, 228, 229, 230, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga 227 streszczenie

Po szalonym weselu na plaży, Emir i Reyhan wracają przenocować na łodzi. Narin nie protestuje, kiedy Kemal bierze ją za rękę. Reyhan jest zachwycona niespodzianką przygotowana przez Emira. Oya zaprasza Kemala, Narin i Sehriye na uroczysty obiad do rezydencji. Emir wraca z żoną do domu.

Przysięga odcinek 228 streszczenie

Goście zebrani w rezydencji gratulują młodej parze ożenku. Emir zaprasza do stołu również pracowników rezydencji. Cavidan jest tym oburzona. Suna przesyła nowożeńcom nagranie z życzeniami. Kemal jest gotów wyjawić prawdę o siostrze, ale powstrzymuje go Narin. Cemre postanawia uciec z kliniki. Prawnik prosi Narin, by przekazała mężowi ważną wiadomość. Ośrodek rehabilitacji zawiadamia Cavidan o ucieczce Suny.

Przysięga odcinek 229 streszczenie szczegółowe

Emir ma za złe Kemalowi, że nie powiedział mu o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan wyrusza na poszukiwania dziewczyny. Kiedy w końcu do niej dociera, próbuje namówić ją na powrót do domu. Tymczasem Narin chce porozmawiać z Kemalem. Zdaje sobie sprawę, że jeśli mężczyzna odzyska córkę, ona będzie musiała odejść.

Przysięga odcinek 230 streszczenie szczegółowe

Reyhan zdradza Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce wyjawić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn nie okazuje jej posłuszeństwa i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala z zamiarem zemsty na rodzinie Tarhunów. Kemal nie ma pewności, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem jego ukochana smuci się, że będzie musiała odejść.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.