Przysięga 91-95. Co wydarzy się w serialu?

0 880

Co wydarzy się w odcinkach 91-95 serialu Przysięga? Poniżej możecie przeczytać streszczenia tego tureckiego serialu.

Serial Przysięga emitowany jest w telewizji TVP 1 o godzinie 16:05 od poniedziałku do piątku. Powtórki oglądać można następnego dnia o 6:20 w TVP 1 lub w internecie w formie VOD za darmo. Wszystkie odcinki znaleźć można na vod.tvp.pl.

Przysięga 91 – poniedziałek, 20 stycznia 2020; godzina 16:05 w TVP 1

Cavidan opowiada Reyhan o Cemre i podstępach kobiety, dzięki którym chce ona zdobyć miłość Emira. Dziewczyna wreszcie rozumie postępowanie rywalki. Tymczasem Cemre jest rozczarowana, bo Emir jest z nią na wycieczce, lecz jego myśli krążą przy żonie. Kemal sprawdza przeszłość Talaza. Chce znaleźć na niego jakiś dowód, który umożliwi wsadzenie go do więzienia.

Przysięga 92 – wtorek, 21 stycznia 2020; godzina 16:05 w TVP 1

Emir liczy, że Reyhan jednak pojedzie z nim i z Cemre na wycieczkę. Żona jest zła, że nie namawiał jej na ten wypad. Oboje czekają na znak od siebie nawzajem. Cavidan i Suna starają się im pomóc. Talaz próbuje przeprosić Kemala za niesłuszne oskarżenia. Ten jednak nie wierzy w szczerość intencji ojca Leyli. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan.

Przysięga 93 – środa, 22 stycznia 2020; godzina 16:05 w TVP 1

Taci mówi Leyli, że Kemal zbiera dowody na jej ojca. Dziewczyna postanawia je wykraść i ratować ojca. Kemal nakrywa Leylę na wynoszeniu dokumentów. Cemre zachwyca się wycieczką nad morze z Emirem. Tymczasem on udaje chorego, żeby Reyhan się nim opiekowała. Niestety żona odkrywa prawdę i jest zła. Emir nie wie, co robić, żeby wzbudzić jej zainteresowanie. Postanawia przyjąć ofertę pracy na Alasce.

Przysięga 94 – czwartek, 23 stycznia 2020; godzina 16:05 w TVP 1

Po śmierci matki mieszkająca na wsi Reyhan jest zdana na siebie. Dziewczynę odwiedza przybrany wuj, bogaty biznesmen Hikmet i namawia do ślubu ze swoim synem Emirem. Początkowo niechętna, młoda kobieta zostaje niejako zmuszona do złożenia obietnicy, że wyjdzie za nieznajomego mężczyznę.

Przysięga 95 – piątek, 24 stycznia 2020; godzina 16:05 w TVP 1

Przestraszona Zeynep zjawia się w pokoju Reyhan i Emira. Dziewczynka chce spać na kanapie. Emir liczy, że żona poprosi go, by nie wyjeżdżał na Alaskę. Niania Hatice prosi, by odwiedził ją przed odlotem. Reyhan udaje przed rodziną, że wspiera męża. Leyla próbuje wykraść Kemalowi dokumenty, ale zostaje przyłapana. Jej tłumaczenia nie robi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.