Przysięga 239 i 240 streszczenie szczegółowe

0 1 524

Przysięga 239 i 240 zostanie wyemitowana na początku przyszłego tygodnia. Streszczenie szczegółowe odcinków znajduje się na Turkweb i poniżej.

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Przysięga? Odcinki 239 i 240 zostaną wyemitowane w poniedziałek i wtorek w TVP 1 o godzinie 16:05. Powtórki można obejrzeć następnego dnia w telewizji lub w internecie na TVP VOD.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga 239 i 240 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 239

Cavidan bardzo przeżywa fakt, że Cemre chciała ją udusić. Boi się jej, ale jednocześnie obawia się, że może ona zeznać prawdę policji. Postanawia ją powstrzymać. Emir zawozi Reyhan na pierwsze zajęcia na uczelni. Kemal postanawia wyznać Narin miłość w liście. Wcześniejsze próby powiedzenia jej tego osobiście nie udają się z powodu braku odpowiedniej okazji. Sehriye jest zła, że Hizir zamęczał swoją osobą Kemala i Narin.

Przysięga odc. 240

Emirowi zależy, aby spędzać z żoną jak najwięcej czasu. Będąc na uczelni, przypadkowo spotyka dawnego kolegę. Prawnik donosi Emirowi, co zeznała Cemre. Cavidan boi się aresztowania i kompromitacji. Narin zastaje Kemala śpiącego przy biurku. Opowiada mu o liście, który dostała Sehriye. Suna nie może skontaktować się z Tacim. Chłopak cały czas jej unika.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.