Przysięga 222 i 223. Streszczenie szczegółowe

0 1 362

Przysięga odcinek 222 i 223 – szczegółowe streszczenie. Odcinki wyemitowane zostaną w poniedziałek i wtorek. Po polsku można je oglądać w telewizji TVP 1, a także powtórki w internecie na TVP VOD.

Przysięga 222 streszczenie

Suna postanawia zniknąć i prosi o pomoc Taciego. Chłopak próbuje ją przekonać, żeby zrezygnowała z tego pomysłu. Cavidan jest wściekła. Z tej złości zatrzaskuje się w sklepowej toalecie. Narin i Kemal wybierają piosenki na wesele Emira i Reyhan. Okazuje się, że mają różny gust. Emir porywa Reyhan ze sklepu i zawozi ją w wyjątkowe miejsce. Narin wspomina przeszłość.

Przysięga 223 streszczenie

Sehriye radzi Kemalowi jak zbliżyć się do Narin. Niania przygotowuje dla Reyhan tradycyjną uroczystość panieńską – noc henny. Cavidan nie może znieść zamieszania z powodu przygotowań do ślubu. W domu Kemala, przez pomyłkę, zjawia się fotograf ślubny. Kemal wręcza Narin sukienkę, którą dla niej kupił. Reyhan bardzo przeżywa nadchodzącą uroczystość.

Streszczenie szczegółowe odcinków serialu Przysięga można znaleźć w serwisie Turkweb. Kiedy i gdzie oglądać serial po polsku? Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 1 o godzinie 16:05.

Przysięga 222 w TVP 1 wyemitowana zostanie w poniedziałek 27 lipca, a dzień później obejrzeć można Przysięga odc. 223.

Wszystkie odcinki Przysięgi w internecie udostępniane są na platformie TVP VOD tuż po premierze w TVP 1.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.