Przysięga 154, 155, 156, 157, 158. Szczegółowe streszczenia odcinków

0 3 798

Szczegółowe streszczenie odcinków 154, 155, 156, 157 i 158 serialu Przysięga. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD.

Serial Przysięga oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Odcinki online udostępnia m.in. WP Pilot (jako live stream z TVP 1). Powtórki publikowane są również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Emisja serialu Przysięga:

  • Przysięga odc. 154 – poniedziałek
  • Przysięga odc. 155 – wtorek
  • Przysięga odc. 156 – środa
  • Przysięga odc. 157 – czwartek
  • Przysięga odc. 158 – piątek

Przysięga 154 streszczenie

Narin i Kemal rozmawiają o Masal, która znów przestała mówić. Kemal zakazuje Narin zbliżać się do niej. Narin uważa, że to nie dziewczynka ma problem ze śmiercią Leyli, tylko Kemal. Tymczasem okazuje się, że Masal w nocy uciekła z domu.

Rozpoczynają się poszukiwania dziewczynki. Uczestniczy w nich również Oya. Kemal zawiadamia policję o zniknięciu Masal. Ta spaceruje ze swoim misiem po mieście i próbuje przypomnieć sobie drogę do domu Leyli.

Cemre spotyka Reyhan i pokazuje jej zmontowane przez Talaza nagranie, a następnie stawia jej ultimatum. Dziewczyna jest załamana, nie wie, co robić.

Przysięga 155 streszczenie

Reyhan wciąż bije się z myślami. Postanawia rozmówić się z Emirem, ale mężczyzna nie chce rozmawiać o tym, co się stało pod koniec napadu. Cavidan jest przekonana, że Reyhan ulegnie szantażowi Cemre. Masal jest sama na ulicy. Grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Emir wyczuwa, że coś się dzieje z Reyhan i postanawia jej pomóc.

Przysięga 156 streszczenie

Narin domyśla się, gdzie może być Masal i jedzie tam z Kemalem. Melike rozmawia z Emirem o jego przyszłych dzieciach, które chciałaby wychowywać. Reyhan chce powiedzieć Emirowi o rozwodzie, ale nie potrafi. Cały czas bije się z myślami. Narin widzi, jak ktoś zabiera Masal i zgłasza to policji. Potem postanawia sama ratować dziecko.

Przysięga 157 streszczenie

Narin udaje się zdobyć adres kobiety, która porwała Masal. Reyhan bije się z myślami, czy powinna ulec szantażowi Cemre. Emir szykuje niespodziankę dla żony. Reyhan wybiera nowe meble z katalogu. Cavidan wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć sparaliżowanego Hikmeta. Narin w ostatniej chwili ratuje Masal. Policja zabiera Emira do komisariatu.

Przysięga 158 streszczenie

Kemal nie umie porozumieć się z córką. Cemre zjawia się w komisariacie i daje Reyhan ostateczne ultimatum. Taci opowiada Narin o śmierci Leyli. Emir z Reyhan odwiedzają Sunę. Masal, po rozmowie z Narin, idzie porozmawiać z ojcem. Yonca wciąż liczy, że uda jej się zbliżyć do Kemala. Reyhan zapewnia Melike, że wspaniale opiekuje się Hikmetem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.