Przysięga 150 – 153 VOD. Streszczenie, odcinki online

0 1 015

Przysięga 150, 151, 152, 153 streszczenie odcinków. Oglądaj odcinki serialu online za darmo na TVP VOD.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 150 streszczenie szczegółowe

Emir próbuje uratować Reyhan i wpada w sidła Talaza. Cavidan jest załamana, kiedy dowiaduje się, co zrobił Emir. Narin próbuje uniknąć kolacji, na której, jak podejrzewa, Kemal wyzna jej miłość. Kemal i Oya w końcu się godzą. Cavidan wykorzystuje stan Hikmeta, żeby się na nim zemścić.

Przysięga odc. 151 streszczenie szczegółowe

Emir pociesza zrezygnowaną Reyhan i obmyśla plan ucieczki. Taci zachwala swojego nowego pracodawcę. Przy okazji zapewnia Narin, że Kemal bardzo ją kocha. Emir walczy z porywaczem, który ma broń. Przy kolacji Kemal rozmawia z siostrą o jej udziałach w firmie. Niespodziewanie w restauracji zjawia się Narin. Reyhan słyszy strzały. Bardzo boi się o Emira. Cemre próbuje dodzwonić się do Talaza.

Przysięga odc. 152 streszczenie szczegółowe

Narin ma pretensje do Kemala, że chrapał przez całą noc. Reyhan nie może się otrząsnąć po ostatnich przeżyciach. Cemre umawia się na spotkanie z Talazem. Yonca zjawia się w domu Kemala. Cavidan nie jest zadowolona z nagrania, które ogląda z Cemre. Narin prosi Yoncę, żeby nie wspominała o śmierci Leyli przy Masal. Emir zabiera żonę na spontaniczną wycieczkę bez planu.

Przysięga odc. 153 streszczenie szczegółowe

Reyhan i Emir spędzają dzień z dala od domu. Są szczęśliwi, próbują zapomnieć o porwaniu. Cemre szuka Reyhan, żeby się z nią rozmówić. Reyhan postanawia pomóc starszej pani, która sama musi poprowadzić restaurację. Masal cierpi, a Kemal jest wściekły na Narin. Zakazuje jej zbliżać się do córki. Lekarz nie daje nadziei, że stan Hikmeta się poprawi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.