Przysięga 110, 111, 112, 113 i 114 – szczegółowe streszczenie odcinków

0 1 551

Przysięga. 110, 111, 112, 113 oraz 114 wyemitowana zostanie w dniach 17-21 lutego w telewizji TVP 1. Serial można oglądać online na TVP VOD. Streszczenie odcinków 110-114 znajdziesz poniżej.

Przysięga 110 – streszczenie odcinka

Reyhan siedzi w szpitalu przy łóżku Emira. Ma wyrzuty sumienia i martwi się o ukochanego. Kemal źle się czuje, co zauważa Narin. Hikmet też martwi się o syna. Zabrania Melike mówić Sunie o stanie Emira. Serce Emira przestaje bić, kiedy jest przy nim Reyhan. Dziewczyna jest załamana. Cemre dowiaduje się o stanie Emira i pojawia się w szpitalu.

Przysięga 111 – streszczenie odcinka

Emir w końcu odzyskuje przytomność, ale nie chce widzieć Reyhan. Kobieta jest załamana, nie chce odejść. Za to Cemre postanawia się jej pozbyć. Wykorzystuje do tego znajomość z właścicielami szpitala. Masal martwi się o ojca, przeczuwa, że może mu się stać coś złego.

Przysięga 112 – streszczenie odcinka

Emir wychodzi ze szpitala na własne żądanie. Cemre jest zachwycona, bo wracają do domu rodzinnego. Tam chce się nim zająć. Ale czeka ich niespodzianka. Reyhan nie rezygnuje. Chce uzyskać wybaczenie męża, który wciąż ją odpycha. Sprawa sądowa dotycząca opieki nad Masal przybiera nieoczekiwany obrót. Narin musi zostać z Kemalem dłużej.

Przysięga 113 – streszczenie odcinka

Cemre zawiadamia Sunę o powrocie Reyhan. Podczas awantury szwagierka próbuje wyrzucić Reyhan z domu, ale Hikmet staje w jej obronie. Narin spotyka się w porcie z Kapitanem, który obiecuje jej wyjazd do Włoch. Cavidan postanawia napisać list do syna. Emir obiecuje siostrze, że zostanie w domu i więcej jej nie opuści. Wynajęty detektyw śledzi Kemala i Narin.

Przysięga 114 – streszczenie odcinka

Reyhan zapewnia Emira, że będzie walczyła o jego przebaczenie. Cemre szuka sposobu, by zbliżyć się do jej męża. Hikmet zjawia się w domu Kemala i poznaje Narin. Reyhan niepokoi pogarszający się stan zdrowia Suny. Taci postanawia wyjechać do Izmiru. Narin zostaje podstępem zwabiona do portu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.