Przyjaciółki online za darmo. Streszczenie i powtórka ostatniego odcinka

0 13 123

Przyjaciółki online za darmo. Przeczytaj streszczenie odcinka, oglądaj go na żywo w internecie lub powtórkę w formie VOD.

Przyjaciółki odcinek 267

Serial „Przyjaciółki” to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Wiosną 2024 roku można oglądać sezon 23. Pomimo zmian w obsadzie i groźby zakończenia serialu, ostatecznie fani mogą obejrzeć nowe odcinki.

Przyjaciółki 267 premierę będą miały w czwartek 7 marca 2024 roku o godzinie 21:10. Oczywiście w telewizji Polsat. Tydzień później premiera odcinka 268.

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki?

Jeśli chcecie oglądać Przyjaciółki online za darmo, to w porze emisji w telewizji Polsat możecie skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z Polsatu.

Powtórki odcinków serialu Przyjaciółki

Powtórka ostatniego odcinka Przyjaciółek w telewizji niestety nie jest dostępna. Dlatego jeśli przegapicie Przyjaciółki 267 lub jakikolwiek odcinek, to może obejrzeć powtórkę VOD. Wszystkie odcinki publikowane są na Polsat GO (uwaga, nie Polsat GO BOX). Aby oglądać powtórki VOD Przyjaciółki online należy się zalogować.

Przyjaciółki streszczenia odcinków

Przyjaciółki 266 streszczenie

Relacja Patrycji i Wiktora coraz bardziej się pogarsza, ale kobieta ucieka od poważnej rozmowy o związku. Zdenerwowany mężczyzna jedzie do stadniny. Jakiś czas później do Patrycji dzwoni pracownik ośrodka. Mówi, że Wiktor pojechał w teren konno i bardzo długo nie wraca. Kobieta rusza na poszukiwanie partnera. Anka zauważa, że Staszek zakochał się w Nur. Jakiś czas później orientuje się też, że Paweł zlikwidował ich lokatę. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć, na co przeznaczył pieniądze. Dopiero gry Nur znika z domu, Anka i Staś orientują się, że to przez Pawła. Oboje, wściekli, wyprowadzają się z domu, gotowi zerwać z mężczyzną kontakt. Inga również przeżywa trudne chwile, ponieważ zbliża się termin rozprawy Szymona. Na szczęście wszystko idzie po jej myśli i mężczyzna dostaje łagodny wyrok w zawieszeniu. W ramach podziękowania za pomoc Borys i Szymon organizują dla Ingi kolację. Okazuje się też, że drugi z mężczyzn postanowił wyjechać do Tajlandii. Tymczasem w Nail Barze na Ingę czeka niespodzianka. Wraca Dorota.

Przyjaciółki 267 streszczenie

Dorota powraca do miasta i nieproszona odwiedza mieszkanie Ingi. Anka, po przebytym wypadku, jest zmuszona do korzystania z wózka inwalidzkiego. Dorota rozpoczyna poszukiwania nowego domu dla siebie i Mirandy, jednak napotyka trudności ze względu na swoje wysokie wymagania, pomimo trudnej sytuacji życiowej po rozstaniu z mężem i utracie pieniędzy. Anka wraca do domu ze szpitala, ale traktuje Pawła chłodno, niepewna, czy kiedykolwiek będzie mogła mu wybaczyć przyczynienie się do wyjazdu Nur. Patrycja i Wiktor, po naprawieniu swoich relacji, czują się szczęśliwi, jednak ich spokój zakłóca Mikołaj, który buntuje się przeciwko nim i szkole.

Przyjaciółki 268 streszczenie

Anka rozpoczyna trudną rehabilitację, która staje się dla niej wyzwaniem, a cały proces rekonwalescencji bardzo źle na nią wpływa, powodując uczucie bezsilności. Staś kontynuuje poszukiwania Nur, jednak bezskutecznie udaje mu się nawiązać z nią kontakt. Wiktor zostaje aresztowany na trzy miesiące pod zarzutem usiłowania zabójstwa, gdyż jest podejrzany o próbę wypchnięcia psychoterapeuty Adriana pod samochód. Mimo jego zapewnień o niewinności, świadek zdarzenia go rozpoznaje. Paweł postanawia wesprzeć kolegę jak tylko może.

Dorota nadal próbuje ukryć przed otoczeniem swoją trudną sytuację finansową. Jej córka Miranda sprawia problemy w nowej szkole, gdzie jej zachowanie wyniosłe utrudnia jej relacje z rówieśnikami i nie potrafi porozumieć się z Marysią. W końcu Miranda przypadkowo wyjawia Indze swoje kłopoty finansowe. Gruszewska obserwuje Borysa rozmawiającego z tajemniczą kobietą w parku i odczuwa zazdrość. Po rozmowie z sąsiadem dowiaduje się, że Adela to przyjaciółka, której Borys udziela pomocy.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Skomentuj

Your email address will not be published.