Przyjaciółki 242 online za darmo. Streszczenie i powtórka

0 690

Przyjaciółki 242 online za darmo. Przeczytaj streszczenie odcinka, oglądaj go na żywo w internecie lub powtórkę w formie VOD.

Przyjaciółki odcinek 242

Serial „Przyjaciółki” to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Jesienią 2022 roku można oglądać sezon 20. Pomimo zmian w obsadzie i groźby zakończenia serialu, ostatecznie fani mogą obejrzeć nowe odcinki.

Przyjaciółki 242 (ostatni odcinek) premierę będą miały w czwartek 17 listopada o godzinie 21:05. Oczywiście w telewizji Polsat.

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki?

Jeśli chcecie oglądać Przyjaciółki online za darmo, to w porze emisji w telewizji Polsat możecie skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z Polsatu.

Powtórki odcinków serialu Przyjaciółki

Powtórka ostatniego odcinka Przyjaciółek w telewizji niestety nie jest dostępna. Dlatego jeśli przegapicie Przyjaciółki 236 lub jakikolwiek odcinek, to może obejrzeć powtórkę VOD. Wszystkie odcinki publikowane są na Polsat GO (uwaga, nie Polsat GO BOX). Aby oglądać powtórki VOD Przyjaciółki online za free należy się zalogować.

Przyjaciółki streszczenia odcinków

Przyjaciółki 242

Marta na stałe zagościła w życiu przyjaciółek. Pomagała Indze w miłosnych rozterkach i troszczyła się o Ankę w obliczu jej problemów po wzięciu środków odurzających. Wielokrotnie zdała test z przyjaźni, niewiele wspominając o sobie. Czy tajemnicza Marta może liczyć na wsparcie, kiedy prawda o jej życiu wychodzi na jaw?

Zaskakujący lęk na dźwięk jadącego radiowozu. Niechęć do mężczyzn ukazujących swoją siłę nad kobietami. Uświadamianie Anki, że jej stosunek seksualny z Marcinem był gwałtem. To tylko cześć sytuacji, w których tajemnicze zachowanie Marty nie miało swojego wyjaśnienia. Pojawiając się jako ratunek dla przyjaciółek, wypływających na łódce bez pełnego baku paliwa, poświadczała swoją lojalność wobec nowo poznanych koleżanek. Czy Anka, Inga, Zuza i Patrycja odwdzięczą się tym samym w obliczu prawdy?

Relacje małżeńskie Strzeleckich tylko z pozoru ulegają poprawie. Małżonkowie nadal śpią oddzielnie i spotykają się głównie w pracy. Zatroskana o koleżankę Marta odwiedza ich i trafia na kłótnię. Widząc, w jakim stanie jest przyjaciółka, naskakuje na jej męża.

Czy właśnie dlatego bohaterka nie ufa mężczyznom, a pobyt w więzieniu wyjaśnia jej skrytość? Czy tajemnica z przeszłości stanie na przeszkodzie przyjaźni Marty z Anką i resztą przyjaciółek?

Leave A Reply

Your email address will not be published.