Przyjaciółki online za darmo. Odcinek 233 streszczenie i powtórka

0 81

Przyjaciółki 233 online za darmo. Przeczytaj streszczenie odcinka, oglądaj go na żywo w internecie lub powtórkę w formie VOD.

Przyjaciółki odcinek 233

Serial “Przyjaciółki” to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Jesienią 2022 roku można oglądać sezon 20. Pomimo zmian w obsadzie i groźby zakończenia serialu, ostatecznie fani mogą obejrzeć nowe odcinki.

Przyjaciółki 233 premierę będą miały w czwartek 15 września o godzinie 21:05. Oczywiście w telewizji Polsat. Tydzień później emisja odc. 244.

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki?

Jeśli chcecie oglądać Przyjaciółki 233 online za darmo, to w porze emisji w telewizji Polsat możecie skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z Polsatu.

Powtórki odcinków serialu Przyjaciółki

Powtórka ostatniego odcinka Przyjaciółek w telewizji niestety nie jest dostępna. Dlatego jeśli przegapicie Przyjaciółki 233 lub jakikolwiek odcinek, to może obejrzeć powtórkę VOD. Wszystkie odcinki publikowane są na Polsat GO (uwaga, nie Polsat GO BOX). Aby oglądać powtórki VOD Przyjaciółki online za free należy się zalogować.

Przyjaciółki streszczenie odcinków

Przyjaciółki 233 streszczenie

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Inga postanawia ją przywitać, zaprasza Martę do siebie. Rafał nadal jest zazdrosny o Łukasza. Patrycja opowiada przyjaciółkom o Hani. Inga wścieka się na nią i Ankę. Tymczasem Zuza i Błażej pracują nad swoim życiem intymnym. Zuza nadal ma problem z dopuszczeniem do siebie Błażeja. Błażej zaprzyjaźnił się z rodzeństwem Zuzy. Ona postanawia razem z nim spotkać się z Izą i Szymonem. Patrycja z przyjaciółkami oglądają suknie ślubne. Wiktor dowiaduje się, że uderzenie w głowę jednak miało negatywny skutek. Patrycja przyłapuje Hanię na pocałunku z Patrykiem. Anka wraca do pracy. Pawłowi nie podoba się, jak dobrze dogaduje się z Marcinem. Paweł i Anka nie mogą się porozumieć w kwestii wyboru nowego miejsca zamieszkania.

Przyjaciółki 234 streszczenie

Wiktor nie ma pojęcia, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk stara się przeprosić fryzjerkę, lecz ona nie potrafi mu wybaczyć. Zuza wraz z Izą postanawiają zaskoczyć Błażeja i Szymona na treningu. Anka i Inga wciąż się do siebie nie odzywają. Staś i Hania kłócą się o Franka. Inga nie umie wybaczyć przyjaciółce, że trzyma stronę jej córki. Gdy kobieta dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu, nie panuje nad emocjami. Prosi Rafała, by pomógł odszukać zwłoki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.