Przyjaciółki 253 online za darmo. Streszczenie i powtórka

0 2 818

Przyjaciółki 253 online za darmo. Przeczytaj streszczenie odcinka, oglądaj go na żywo w internecie lub powtórkę w formie VOD.

Przyjaciółki odcinek 253

Serial „Przyjaciółki” to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Wiosną 2023 roku można oglądać sezon 21. Pomimo zmian w obsadzie i groźby zakończenia serialu, ostatecznie fani mogą obejrzeć nowe odcinki.

Przyjaciółki 253 premierę będą miały w czwartek 11 maja o godzinie 21:10. Oczywiście w telewizji Polsat. Tydzień później ukaże się ostatni odcinek – Przyjaciółki 254.

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki?

Jeśli chcecie oglądać Przyjaciółki online za darmo, to w porze emisji w telewizji Polsat możecie skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z Polsatu.

Powtórki odcinków serialu Przyjaciółki

Powtórka ostatniego odcinka Przyjaciółek w telewizji niestety nie jest dostępna. Dlatego jeśli przegapicie Przyjaciółki 253 lub jakikolwiek odcinek, to może obejrzeć powtórkę VOD. Wszystkie odcinki publikowane są na Polsat GO (uwaga, nie Polsat GO BOX). Aby oglądać powtórki VOD Przyjaciółki online za free należy się zalogować.

Przyjaciółki streszczenia odcinków

Przyjaciółki 252 streszczenie odcinka

Inga bez powodzenia stara się pomóc Łukaszowi, który nie potrafi się odnaleźć w roli ojca. W końcu oboje uświadamiają sobie, że ich konflikty nie działają dobrze ani na Marysię ani na Nisę. Podczas rodzinnej wycieczki córka Ingi spada z drzewa i łamie rękę. To zdarzenie staje się zarzewiem kolejnego konfliktu między partnerami. Ance udało się wywrzeć presję na dyrektorze stacji telewizyjnej, który jednak nie zgodził się ponownie zatrudnić Rolewskiego. Prawniczka obawia się o mężczyznę, który bardzo źle znosi utratę pracy. Patrycja zwierza się Indze ze swoich kłopotów z odżywianiem. Kobieta deklaruje, że na nią i Ankę zawsze może liczyć. Mikołaj potajemnie przenocował Filipa u siebie, co nie spodobało się jego rodzicom. Marta kontynuuje terapię. Powoli zaczyna rozumieć, że nie może zamykać się na świat. Postanawia spróbować otworzyć się na innych ludzi.

Przyjaciółki 253 streszczenie odcinka

Inga i Rafał postanawiają na pewien czas się rozstać i zrobić sobie przerwę. Marysia, o dziwo, zaczyna tęsknić za partnerem matki. Tymczasem Inga odkrywa, że Nisa nie mówi ojcu całej prawdy. Patrycja przeżywa trudne chwile, bo Mikołaj rozpacza w obliczu rozstania z Filipem. Rodzice przenoszą go do innej szkoły. Chłopak niespodziewanie znika. Patrycja i Mikołaj pomagają Anicie szukać syna. Anka poznaje dziewczynę Stasia, Mariannę. Prawniczka pomaga też pracownikom stacji przygotować procedury antydyskryminacyjne. Marta znów ma problemy. Klientka, która zleciła jej renowację pensjonatu, nie chce zapłacić za materiały, których użył Borys. Kobieta bardzo się też denerwuje przed zbliżającą się rozprawą, która ma rozstrzygnąć, do kogo trafi Bruno.

Przyjaciółki 254 streszczenie odcinka

Anita i jej syn odwiedzają Patrycję i Mikołaja. Kobieta informuje fryzjerkę, że rozstaje się z Piotrem i zabiera Filipa na stałe do Barcelony. Mikołaj źle znosi tę wiadomość. Łukasz dochodzi do wniosku, że nie ma zadatków na ojca na pełen etat, choć może się sprawdzić jako weekendowy tatuś. Tymczasem Raja oznajmia mężczyźnie, że przeprowadza się do Kanady wraz z nowym partnerem, a Nisa jeszcze przez jakiś czas pozostanie u niego. Marta z trudem akceptuje wyrok sądu, w myśl którego Bruno trafił do swojego poprzedniego właściciela. Borys zaprasza ją na koncert. Anka miewa mdłości i zawroty głowy. Obawia się, że to komplikacje po zawale. Rolewski proponuje jej pracę w konkurencyjnej stacji. Sylwia spotyka Pawła w kinie. Pokazuje mu zdjęcie Anki i Rolewskiego, chcąc wzbudzić jego zazdrość.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Skomentuj

Your email address will not be published.