Promyk Nadziei streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 54 852

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial Promyk Nadziei można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Live stream z TVP 2 oglądać można na WP Pilot.

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 161 streszczenie

Bahar zaczyna odzyskiwać pamięć. Halil zatrudnia nową pokojówkę. Ipek dowiaduje się, że Suhejla jest morderczynią. Ahmet znajduje list Selmy, z którego dowiaduje się o ciąży Filiz. Jednak obwinia o to niewłaściwą osobę.

Promyk Nadziei odc. 162 streszczenie

Halil przyznaje się do ojcostwa. Ahmet do niego strzela. Filiz dostaje krwotoku. Policja aresztuje Ahmeta. Mahmut zakrada się do hotelu Omera. Halil usiłuje udobruchać Neslihan.

Promyk Nadziei odc. 163 streszczenie

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

Promyk Nadziei odc. 164 streszczenie

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

Skomentuj

Your email address will not be published.