Promyk Nadziei odcinek 39, 40, 41 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 10 327

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków 39, 40, 41 i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial Promyk Nadziei można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Live stream z TVP 2 oglądać można na WP Pilot.

W najbliższych dniach emisja Promyk Nadziei odc. 39, 40, 41, 42, 43.

Odcinki Promyk Nadziei VOD

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei 36 streszczenie

Halil wraz z Bahar jedzie odebrać Kadira z więzienia. Selma jest zdumiona przybyciem męża i tym, że Halil chce go zatrudnić. Halil proponuje Kadirowi duże pieniądze w zamian za zabicie Omera.

Promyk Nadziei 37 streszczenie

W rezydencji wszyscy się martwią, bo Ipek nie odbiera telefonów. Halil wysyła Kadira, by zabił Omera. Omer jedzie z Ipek do domu na wsi, gdzie próbuje ją nakłonić, by się zeszli.

Promyk Nadziei 38 streszczenie

Ipek i Omer postanawiają zacząć nowe, wspólne życie. Kadir nakłania Bahar do kradzieży koperty z pieniędzmi i oboje uciekają z rezydencji. Suhejla wyjawia bliskim sytuację z Omerem. Wszyscy są źli na Ipek.

Promyk Nadziei odc. 39 streszczenie

Szemrane towarzystwo Kadira porywa Bahar. W ramach rozgrywki z Halilem Omer oddaje mu dom. Ipek odchodzi od rodziny Azimolu i jedzie do Pakize. Omer spotyka się z Peri. Halil zleca zabójstwo Kadira.

Promyk Nadziei odc. 40 streszczenie

Ipek przenosi się do rodziców Peri i Omera. Rozgorączkowana Bahar wraca sama do rezydencji. Selma odchodzi od zmysłów z powodu nieobecności Kadira. Omer oznajmia Halilowi, że za lata spędzone w więzieniu odpłaci mu się pięknym za nadobne.

Promyk Nadziei odc. 41 streszczenie

Przerażeni domownicy podejrzewają, że Suhejla popełniła samobójstwo. Peri przed korepetycjami u nowego ucznia dostaje kawę ze środkiem usypiającym. Gdy się budzi, trzyma w ręku zakrwawiony nóż, a obok leżą zwłoki mężczyzny. Pomaga jej tajemnicza agentka nieruchomości.

Promyk Nadziei odcinek 42 streszczenie

Omer domyśla się, że to Halil zastawił na Peri pułapkę. Halil nie pogrąży Peri, jeśli Omer spełni jego warunki. Bahar przypadkiem dowiaduje się, że jej ojciec nie żyje i wpada w rozpacz. Neslihan wypowiada Salmie pracę i mieszkanie.

Promyk Nadziei odcinek 43 streszczenie

Omer, szantażowany przez Halila, postanawia zerwać z Ipek. Zabrania Peri spotykać się z Ozanem. Neslihan wyrzuca Selmę z rezydencji. Ahmet proponuje im mieszkanie u siebie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.