Promyk Nadziei streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 41 046

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków 132, 133, 134, 135 i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial Promyk Nadziei można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Live stream z TVP 2 oglądać można na WP Pilot.

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 130 streszczenie

Filiz namawia Halila na kolejną schadzkę. Selma szuka możliwości porwania niemowlęcia dla Suhejli. Ipek w szoku dociera do domu w górach, gdzie postanawia skończyć ze sobą.

Promyk Nadziei odc. 131 streszczenie

Neslihan łudzi się, że kolejna ciąża pomoże jej otrzasnąć się po tragedii. Suhejla wywnętrza się przy Peri i Bahar, że Omer w ogóle nie interesuje się nią i dzieckiem, tylko dba o Ipek. Mahmut domyśla się, że Ipek uciekła do domu Omera w górach. Jedzie tam, zaczyna się kłótnia i pada strzał.

Promyk Nadziei odc. 132 streszczenie

Na widok broni Mahmut się wycofuje, a Omer namawia Ipek, by złożyła skargę. Za zgodą Suhejli Mahmut zabiera Bahar do siebie, by skłonić Ipek do powrotu. Suhejla z Selmą idą do szpitala ukraść niemowlę.

Promyk Nadziei odc. 133 streszczenie

Filiz podrzuca Neslihan koszulę Halila z plamą ze szminki. To początek jej planu. Mahmut zostaje aresztowany. Suhejla i Selma porywają ze szpitala niemowlę. Ipek i Bahar zamieszkują u Ozana.

Promyk Nadziei odc. 134 streszczenie

Ipek i Bahar zadomawiają się u Ozana. Selma ukrywa się z porwanym niemowlęciem w hotelu. Halil odkrywa intrygę Filiz i jest wściekły. Zamierza pomóc Ahmetowi w szybkim ślubie z Filiz.

Promyk Nadziei odc. 135 streszczenie

Suhejla i Selma pozorują poród. Neslihan nie może tego zaakceptować i chce zdradzić sekret Suhejli. Gdy szamocze się z siostrą, dochodzi do wypadku. Ahmet kupuje suknię ślubną. Feliz uważa, że Halil ją zdradził. Halil wyciąga Mehmeta z więzienia.

Promyk Nadziei odc. 136 streszczenie

Omer martwi się, że Mahmuta wypuszczono z aresztu. Hali ostatecznie pozbawia Filiz złudzeń. Filiz prosi Ahmeta, by załatwiał ślub. Neslihan słyszy wiadomości o porwaniu dziecka i zaczyna podejrzewać Suhejlę. Idzie do jej domu, odprawia Selmę i wychodzi z niewielką torbą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.