Promyk Nadziei odc. 74, 75, 76, 77 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 24 623

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków 74, 75, 76, 77 i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial Promyk Nadziei można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Live stream z TVP 2 oglądać można na WP Pilot.

Promyk Nadziei odcinek 75 wyemitowany zostanie w środę. W kolejnych dniach można obejrzeć odc. 76, 77, 78, 79.

Odcinki Promyk Nadziei VOD

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odcinek 73 streszczenie

Omer mówi matce, że nie ożeni się z Suhejlą. Suhejla szantażuje Neslihan, zapewniając sobie jej pomoc. Do domu Ipek przybywa Gondża, jej rzekoma córka. Suhejla oznajmia Omerowi, że jest z nim w ciąży. Filiz i Ahmet mają się zaręczyć.

Promyk Nadziei odcinek 74 streszczenie

By wzbudzić zazdrość Halila, Filiz postanawia zaręczyć się z Ahmetem. Neslihan stwierdza, że jest w ciąży. Gondża kradnie pieniądze z portfela Mehmeta. Suhejla szantażuje Omera, że przeprowadzi aborcję.

Promyk Nadziei odcinek 75 streszczenie

Gondża zręcznymi kłamstwami obarcza winą za kradzież pieniędzy Bahar. Omer wierzy, że Suhejla jest z nim w ciąży. Szantażowany zgadza się na ślub. Trwają przygotowania do zaręczyn Ahmeta i Filiz.

Promyk Nadziei odcinek 76 streszczenie

Gondzia daje Bahar do zrozumienia, że jest ważniejsza. Odbywa się ceremonia zaręczyn Ahmeta z Filiz. Selma nadal jest pewna, że Halil kiedyś ożeni się z Filiz. Bahar słyszy, jak Halil i Neslihan rozmawiają o tym, że to ona jest prawdziwą córką Ipek. Mówi o tym Ipek.

Promyk Nadziei odcinek 77 streszczenie

Suhejla oznajmia rodzinie, że wychodzi za Omera i że jest w ciąży. Rodzina przeżywa szok. Umierający Hasan mówi Omerowi, że zabójstwo Kadira zlecił Mahmut. Ipek dostaje wynik badania DNA, ale boi się otworzyć koperty.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.