Nieplanowane online. Czy jest na Netflix? Oglądaj VOD

0 2 067

Nieplanowane online na Netflix? Tam film nie jest dostępny, ale można obejrzeć go za darmo na dwóch innych platformach VOD.

Nieplanowane to film, który w sobotę wyemitowała telewizja TVP 1. Porusza on niezwykle kontrowersyjny temat aborcji, dlatego cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

Nie każdy obejrzał film w TVP 1 i zastanawia się gdzie obejrzeć Nieplanowane online? Netflix nie posiada tego filmu w swojej ofercie, ale można go znaleźć na innych platformach VOD.

Przede wszystkim Nieplanowane VOD dostępne są na platformie Canal+ przez internet, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca testowego. Pozwala to obejrzeć film Nieplanowane online za darmo.

Ponadto Nieplanowane VOD można obejrzeć na platformie Katoflix w cenie 9,99 zł.

Abby (Ashley Bratcher) zawsze wiedziała, czego chce w życiu, i z uporem realizowała swoje cele. Pragnęła przede wszystkim przysłużyć się kobietom. Dlatego też podejmuje pracę w klinice aborcyjnej należącej do organizacji Planned Parenthood. Przełożeni od pierwszej dnia są pod wrażeniem jej profesjonalizmu i zaangażowania. W związku z tym Abby zdobywa liczne nagrody i w końcu zostaje mianowana jedną z dyrektorek korporacji. Pewne wstrząsające wydarzenie zupełnie jednak zmienia jej poglądy. Przychodzi jej uczestniczyć w zabiegu, który pokazuje jej aborcję zupełnie od innej strony. Kobieta z przerażeniem dochodzi do wniosku, że brała udział w tysiącach morderstw. Od tej pory robi wszystko, by powstrzymać ten zbrodniczy proceder i włącza się w działania ruchów pro-life. Film na podstawie biografii Abby Johnson.

Skomentuj

Your email address will not be published.