Narzeczona ze Stambułu 155, 156, 157, 158 streszczenie odcinków. Oglądaj online

0 610

Narzeczona ze Stambułu online można oglądać jedynie na WP Pilot. Odcinki w VOD nie są dostępne. Prezentujemy streszczenie odcinków 155, 156, 157, 158 serialu Narzeczona ze Stambułu.

Serial Narzeczona ze Stambułu emitowany jest w telewizji Zoom TV o godzinie 20:00. Live stream online można wykupić na platformie WP Pilot.

Narzeczona ze Stambułu online w formie VOD nie jest dostępny. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to pozostaje jedynie przeczytać streszczenie odcinków.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 155 streszczenie

Esma żali się Garipowi na niegodziwe postępowanie Kiymet. Osman chce porozmawiać sam na sam z narzeczoną, ale niefortunnie trafia w sam środek imprezy, jaką dziewczyna urządziła dla znajomych. Następuje konfrontacja pomiędzy spokojnym zwykle Osmanem a chłopakiem, który dawniej interesował się Burcu. Między Ademem i Fikretem dochodzi do przypadkowej zamiany telefonów, która będzie miała poważne konsekwencje. Ipek po raz kolejny udowadnia, że intrygi i knucie to jej żywioł.

Esma zamierza zrezygnować z kierowania fundacją. Garip, rozumiejąc uczucia ukochanej i wiedząc, jakie są powody tej decyzji, prosi Sureyyę, żeby namówiła ją do zmiany planów, a sułtanka zaskakuje synową propozycją, która sprawia jej wielką radość. Żona Faruka wpada na pomysł, jak się odwdzięczyć. 

Narzeczona ze Stambułu odcinek 156 streszczenie

Sureyya i Dilara, zgłębiając działalność fundacji, odkrywają dobre serce surowej Esmy, która jednak oświadcza paniom ze stowarzyszenia, że rezygnuje z kandydowania w kolejnych wyborach na prezesa. Ipek odwiedza Adema, aby zawrzeć z nim wyjątkowo podły sojusz przeciwko Farukowi. Wzruszająca niespodzianka synowej dla Esmy podczas wieczoru charytatywnego sprawia, że wcześniej rozgoryczona sułtanka teraz znów odzyskuje chęć do działania i przeżywa chwile szczęścia. Can żegna się z Emirem i Sureyyą przed wyjazdem z Bursy.

Murat zaskakuje Bade wiadomością, która w założeniu miała być dla niej radosną niespodzianką, jednak prowadzi do konfliktu między małżonkami. Zszokowana Sureyya dowiaduje się o tajnych układach Faruka z Halimem, a Fikret krytykuje żonę za działanie bez skrupułów. 

Narzeczona ze Stambułu odcinek 157 streszczenie

Sureyya mając świeżo w pamięci konflikt między nią i Dilarą, do którego doprowadziło zatajenie prawdy o liście Fevziego, tym razem chce być szczera wobec przyjaciółki. Mówi jej o kontaktach Faruka z Halimem. Esma stara się wyperswadować Muratowi wyjazd za granicę. Kiymet jest zdziwiona kiedy Ipek informuje ją, że sułtanka nie wystartuje w wyborach na prezesa fundacji. Żona Fikreta cieszy się z powodu nadchodzących kłopotów Sureyyi.

Osman z pomocą przyszłego teścia, przygotowuje niespodziankę dla Burcu. Esma robi coś miłego dla zaskoczonego Garipa. Faruk tłumaczy swoje postępowanie Dilarze. Prosi żonę Adema o coś co stawia ją w niezwykle trudnym położeniu. Dochodzi do burzliwej kłótni między Sureyyą i Farukiem. W jej wyniku Boran podejmuje zaskakującą decyzję.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 158 streszczenie

Adem odwiedza terapeutkę, która przekonuje go, żeby dał Farukowi szansę na wyjaśnienie kwestii jego kontaktów z Halimem. Murat wciąż upiera się przy wyjeździe za granicę. Stara się przekonać do tego Bade.

Senem jest wściekła na Akifa za wspieranie Faruka w działaniach skierowanych przeciwko Ademowi. Pech prześladujący parę znów daje o sobie znać. W rezydencji zjawia się Osman, który ma dla rodziny dobrą wiadomość. Faruk spędza miłe chwile z synem. Emir wyczuwa jednak, że między ojcem a Sureyyą doszło do konfliktu i zadaje mu trudne pytania. Esma i Garip spędzają wieczór w gronie znajomych. Sułtanka zaskakuje ukochanego ogromną niespodzianką. Dilara przystaje na zaproponowaną przez Faruka grę, ryzykując tym samym przyszłość swojego małżeństwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.