Narzeczona ze Stambułu 205, 206, 207, 208, 209 streszczenie odcinków. Oglądaj online

0 2 995

Narzeczona ze Stambułu online można oglądać jedynie na WP Pilot. Odcinki w VOD nie są dostępne. Prezentujemy streszczenie odcinków 204 i 202 serialu Narzeczona ze Stambułu.

Serial Narzeczona ze Stambułu emitowany jest w telewizji Zoom TV o godzinie 20:00. Live stream online można wykupić na platformie WP Pilot.

Narzeczona ze Stambułu online w formie VOD nie jest dostępny. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to pozostaje jedynie przeczytać streszczenie odcinków 205, 206, 207, 208, 209.

Narzeczona ze Stambułu online – streszczenia odcinków

Narzeczona ze Stambułu 205 streszczenie

Faruk, trochę wbrew sobie i braciom, jednak ku radości Esmy i Garipa, zgadza się na ich ślub. Ulfet w zaciszu swojego mieszkania boleje nad zaręczynami sułtanki i przeżywa szok z powodu wizyty osoby, która jej grozi, domagając się pieniędzy… W niedzielny poranek rodzina Boranów wybiera się na śniadanie do Garipa. Faruk i Fikret nie są tym faktem zachwyceni, a Osman nie przyjmuje zaproszenia z powodu wcześniejszych zobowiązań. Dilara otrzymuje druzgocącą wiadomość od swojej prawniczki. Tymczasem do rezydencji zostają przywiezione kartony z zagadkową zawartością, które Adem każe wnosić do pokoju sąsiadującego z jego sypialnią. Gunes martwi się o Ulfet, ponieważ kobieta nie pojawiła się w pracy i nie ma z nią kontaktu. Dla rozładowania atmosfery podczas rodzinnego śniadania Garip wręcza wszystkim własnoręcznie wykonane prezenty. Akif zaczyna się obawiać, że Senem go zdradza.

Narzeczona ze Stambułu 206 streszczenie

Gunes wreszcie odnajduje Ulfet w jej sekretnym, zawsze zamkniętym pokoju. Przerażona tym, co widzi, poznaje pilnie strzeżoną tajemnicę przyjaciółki. Na jaw wychodzą wydarzenia, które zadecydowały o całym życiu Ulfet. Zdenerwowana Dilara przyjeżdża do rezydencji, żeby rozmówić się z Ademem. Nawet nie podejrzewa, jaką niespodziankę przygotował dla niej były mąż.

Faruk bezskutecznie próbuje się dowiedzieć, jaka tajemnica łączy Fikreta i Akifa. Sureyya wpada w histerię, ponieważ dziewczynka, którą jej mąż przywozi w wózku po spacerze, nie jest ich córką.

Zazdrosny Akif śledzi żonę i dowiaduje się o jej znajomości z Gunes, a dawna koleżanka Senem spotyka się z kobietą, która szantażuje Ulfet.

Narzeczona ze Stambułu 207 streszczenie

Gunes zapowiada Sedef, że nie dostanie już więcej pieniędzy, a Akif dzieli się z Fikretem swoim odkryciem, dotyczącym najbliższej współpracownicy Ulfet. Sureyya podstępem wymusza na Faruku obietnicę wspólnej kolacji z Garipem. Gunes przez pomyłkę dzwoni do Adema, który wykorzystuje okazję, żeby się z nią umówić.

Nazif, przyciśnięty przez swego chlebodawcę, wyjawia mu miejsce pobytu Dilary, w wyniku czego Osman musi stawić czoła niespodziewanemu intruzowi. Rodzina Boranów otrzymuje zaproszenie na imprezę z okazji 30-lecia La Costume. Wcześniej jednak Ulfet przydarza się mały wypadek. Esma po raz kolejny udowadnia swoją wielką miłość do synów, dla których jest gotowa na największe poświęcenie.

Narzeczona ze Stambułu 208 streszczenie

Gunes i Ulfet wygłaszają przemówienia na początku firmowej imprezy. Obie są w szoku, kiedy zaraz po nich do mikrofonu podchodzi Sedef… Fikret natychmiast wykorzystuje okazję, żeby nawiązać z nią kontakt, a potem jest świadkiem wściekłego ataku Gunes na szantażystkę.

Ipek promienieje z powodu pracy, którą niedawno otrzymała, jednak nie przestaje być sobą i nie przepuszcza okazji, żeby dokuczyć Sureyyi. Garip martwi się, że Esma nie była u lekarza w związku z utratą świadomości, kiedy poszła do rezydencji.

Faruk udaje się na spotkanie z Fikretem, który ostatecznie postanowił mu opowiedzieć o odkryciach Akifa. Tymczasem jego żona odwiedza ciotkę Ulfet i przypadkiem odkrywa jej sekretny pokój.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.