Narzeczona ze Stambułu odc. 145, 146, 147 streszczenie

0 3 623

Narzeczona ze Stambułu odc. 145, 146 i 147 po polsku w przyszłym tygodniu wyemituje telewizja Zoom TV. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

Narzeczona ze Stambułu odc. 145 obejrzeć będzie można w poniedziałek 15 czerwca. We wtorek wyemitowany zostanie odcinek 146, w środę 147, a w czwartek 148. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

Narzeczona ze Stambułu odc. 145 streszczenie

Sułtanka, rozgoryczona zachowaniem członków rodziny, postanawia radykalnie zmienić swoje postępowanie. Akif i Senem dochodzą do wniosku, że trzeba użyć podstępu, żeby pogodzić Dilarę z Sureyyą. Senem podejmuje się tego niewdzięcznego zadania i w rezultacie w jej domu odbywa się prawdziwe pranie brudów… Ipek i jej rodzice zajmują się małą Adą, która od pewnego czasu gorączkuje. Esma i Garip przeżywają miłe chwile podczas wspólnego wyjazdu, który nie jest pozbawiony zaskakujących sytuacji.

Faruk realizuje swój pomysł, aby wszyscy bracia Boranowie spędzili wieczór razem z Ademem. Jedynie urażony Osman wyłamuje się ze wspólnego wypadu. Akif próbuje odsunąć Halima od Faruka, jednak obiera taktykę, która dla niego samego może okazać się niebezpieczna.

Narzeczona ze Stambułu odc. 146 streszczenie

Esma i Garip, w wyniku pomyłki związanej z hotelową rezerwacją, spędzają noc we wspólnym łóżku. Ipek wraz z rodzicami przywozi do szpitala gorączkującą córkę. Sureyya, zaniepokojona dziwnym zachowaniem Osmana, pyta go o przyczyny, a w odpowiedzi przyjaciel przekazuje jej swoją zaskakującą decyzję.

W szpitalu Fikret i Ipek otrzymują od lekarza bardzo niepokojące wiadomości o zdrowiu małej Ady. Burcu odbywa trudną rozmowę z narzeczonym na temat jego nieoczekiwanego pomysłu. Sureyya podejrzewa, że coś niedobrego zaszło między Osmanem i Farukiem. Adem i Dilara omawiają zastanawiający, braterski wieczór z Boranami. Rozmowę przerywa telefon z elektryzującą informacją o Reyhan.

Narzeczona ze Stambułu odc. 146 streszczenie

Streszczenie odcinka 146 dostępne będzie wkrótce.

Narzeczona ze Stambułu odc. 146 streszczenie

Streszczenie serialu Narzeczona ze Stambułu 147 dostępne będzie wkrótce.

Skomentuj

Your email address will not be published.