Miłość i Przeznaczenie odc. 121, 122, 123 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

442

Miłość i Przeznaczenie 121, 122, 123 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Kiedy oglądać powtórki? Wszystkie odcinki serialu Miłość i Przeznaczenie dostępne są na TVP VOD.

Serial Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Turecki serial Miłość i Przeznaczenie po polsku cieszy się dużą popularnością. Kiedy oglądać odcinki? Emisja w TVP 2 w dniach poniedziałek – piątek o godzinie 17:10.

Ile odcinków ma serial? Będzie ich około 150. W najbliższych dniach premiera Miłość i Przeznaczenie odc. 121, 122, 123, 124.

Powtórki w telewizji nie są dostępne, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to nie ma problemy. Wszystkie odcinki Miłość i Przeznaczenie udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Dzisiejszy odcinek trafia tam niedługo po emisji w TVP 2.

OGLĄDAJ POWTÓRKI NA TVP VOD
Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Miłość i Przeznaczenie streszczenia odcinków

Miłość i przeznaczenie 118 streszczenie

Mehdi oznajmia Dżengizowi, że chce się wycofać, lecz ten grozi mu i każe zwrócić dług. Mehdi przenosi się z Nuhem i Dżemile do wynajętego domu. Benal powraca. Ludzie Dżengiza ostrzeliwują dom Zejnep i Barysza.

Miłość i przeznaczenie 119 streszczenie

Mehdi przekonuje Zejnep, że nie on stoi za zamachami. Dżengiz ponownie mu grozi. Mehdi cierpi i nie wie, jak uporać się ze swoim problemem. Ali Ryza prosi o pomoc Sadiego, przyjaciela z młodości.

Miłość i przeznaczenie 120 streszczenie

Sadi chce pomóc Mehdiemu. Meto porywa Zejnep i Mużgan. Sadi opracowuje plan, któremu Mehdi się nie podporządkowuje. Zejnep na próżno próbuje uciec. Mehdi jedzie do porywaczy.

Miłość i przeznaczenie 121 streszczenie

Mehdi rozprawia się z bandą Meto. Zasłania Zejnep uciekającą z małą Mużgan i ginie. Uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego. Rodzina i krąg najbliższych wspominają zmarłego.

Miłość i przeznaczenie 122 streszczenie

Emine przekonuje Zejnep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać. Sakine uważa, że to przez nią Zejnep doświadcza tylu nieszczęść. Dżemile nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Miłość i przeznaczenie 123 streszczenie

Emine wyciąga Zejnep z domu do pracy. W biurze sprzeczka Zejnep w Baryszem. Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza omawiają przyszłe wspólne interesy. Niejaka Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze.

Miłość i przeznaczenie 124 streszczenie

Siostra Zejnep, która w dzieciństwie uciekła z domu, wraca, by się zemścić, a do pomocy ma byłego męża Nermin i jego flamę. Ali, Sultan, Sakine i Nermin podekscytowani pomysłem otworzenia restauracji. Zejnep się miota i błędnie odbiera intencje otaczających ją ludzi.

Miłość i przeznaczenie 125 streszczenie

Sultan, Sakine, Nermin, Nuh i Ali oglądają lokale do wynajęcia na restaurację. Nesrin nakłania Zejnep na spotkanie ze swym bratem Tarikiem, który ma jej pomóc w prowadzeniu firmy przejętej od matki Nermin. Benal chce podjąć pracę poza Stambułem. Dżemile jest temu przeciwna.

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.