Miłość i Przeznaczenie odc. 139, 140, 141 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

2 582

Miłość i Przeznaczenie 139, 140, 141 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Kiedy oglądać powtórki? Wszystkie odcinki serialu Miłość i Przeznaczenie dostępne są na TVP VOD.

Serial Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Turecki serial Miłość i Przeznaczenie po polsku cieszy się dużą popularnością. Kiedy oglądać odcinki? Emisja w TVP 2 w dniach poniedziałek – piątek o godzinie 17:10.

Ile odcinków ma serial? Będzie ich około 150. W najbliższych dniach premiera Miłość i Przeznaczenie odc. 139, 140 (ostatni odcinek).

Powtórki w telewizji nie są dostępne, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to nie ma problemy. Wszystkie odcinki Miłość i Przeznaczenie udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Dzisiejszy odcinek trafia tam niedługo po emisji w TVP 2.

OGLĄDAJ POWTÓRKI NA TVP VOD
Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Miłość i Przeznaczenie streszczenia odcinków

Miłość i przeznaczenie odc. 137 streszczenie

Barysz dowiaduje się, że Tarik i Nesrin to para oszustów. Sultan i Ali Ryza biorą ślub. Sakine rozpoznaje w Nesrin swoją córkę. Gulbin rzuca oskarżenia na rodzinę.

Miłość i przeznaczenie odc. 138 streszczenie

Gulbin zgadza się spędzić noc w domu Zejnep. Wszyscy wspominają dawne czasy. Nazajutrz okazuje się, że Gulbin zniknęła.

Miłość i przeznaczenie 139 streszczenie

Zejnep i Barysz odnajdują Gulbin i ku radości Sakine sprowadzają ją do domu. Nermin przekazuje Sakine swe udziały w restauracji, a Ali Ryza – Sultan. Sawasz bez powodzenia usiłuje wyznać Emine miłość.

Miłość i przeznaczenie odc. 140 streszczenie

W finałowym odcinku Zejnep bierze ślub z Baryszem. Dżemile zachodzi w ciążę. Emine proponuje Sawaszowi wspólne mieszkanie. Zejnep otwiera z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.