Manchester United – Arsenal online. Mecz na żywo za darmo

0 1 313

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Manchester United – Arsenal na żywo można obejrzeć w telewizji Canal+ Sport 2. Transmisja w internecie również jest dostępna. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Spotkanie Manchesteru United z Arsenalem to hit 7. kolejki Premier League. Niestety nie będzie to starcie na szczycie, bo obie drużyny rozczarowują. Arsenal zgromadził tylko 9 punktów, a Manchester United 7 oczek.

Obecnie obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli Premier League. Jeśli jednak Arsenal wygra to awansuje o kilka pozycji i zbliży się do czołówki.

Manchester Utd – Arsenal online i transmisja TV

Mecz Manchester United – Arsenal rozpocznie się w niedzielę 1 listopada 2020 roku o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport 2. W ten weekend odbywa się mało meczów na żywo, więc warto popołudniu obejrzeć transmisję z tego spotkania.

Mecz Manchester United – Arsenal na żywo skomentują Andrzej Twarowski, a także Kamil Kosowski. Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Mecze Premier League online na żywo udostępnia platforma Canal+ przez internet. Obecnie oferuje ona darmowy miesiąc testowy. Relacja live za free w serwisie TVRadar.pl. Zapraszamy w niedzielę na godzinę 17:30.

Leave A Reply

Your email address will not be published.