„M jak miłość” odcinki 1486 i 1487. Co wydarzy się? Zobacz zwiastun

0 298
image_pdfimage_print

W poniedziałek (27.01) i wtorek (28.01) wyemitowane zostaną odcinki serialu “M jak miłość”. Co się w nich wydarzy? Zapraszamy do obejrzenia zwiastunów oraz opisów odcinków.

Serial “M jak miłość” oglądać można w telewizji TVP 2 w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. Powtórki w internecie dostępne są na VOD TVP.

Zobacz zwiastun odcinków 1488 i 1489

M jak miłość 1488 – streszczenie odcinka

Paweł kolejny raz pomaga Julce, gdy matka dziewczyny trafia po wypadku do szpitala. Basia wraca z wakacji, które spędziła z matką. Wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że Damian chce ją porzucić, bo zakochał się w Ani. Tymczasem Magda jest kłębkiem nerwów przed kontrolną wizytą u kardiologa. Kamil cały czas adoruje przyjaciółkę i w końcu namawia Budzyńską na wspólny lunch, co od razu niepokoi Budzyńskiego.

M jak miłość 1489 – streszczenie odcinka

Marcin postanawia na nowo poprosić Izę o rękę. Tym razem w obecności bliskich, podczas rodzinnej kolacji. Olek wciąż nie radzi sobie z emocjami po dramacie, który wydarzył się nad jeziorem. Planuje ucieczkę do Niemiec. Aneta robi jednak wszystko, by go do wyjazdu zniechęcić. Jest nieświadoma, że jej ukochanemu cały czas grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem Olewicz odkrywa, że ciało Skalskiego nie zostało odpowiednio ukryte i w każdej chwili może zostać odkopane przez jakieś zwierzę. Policja ponownie wzywa na przesłuchanie Izę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.