M jak Miłość 1555. Franki zostaje porwana

0 389

M jak Miłość 1555 online za darmo bez rejestracji. Co wydarzy się we wtorkowych odcinku i gdzie oglądać serial w TV i internecie?

W poniedziałek TVP 2 wyemituje odcinek 1554, a już we wtorek premiera M jak Miłość 1555. Emocji nie zabraknie. Ania nie jest zbyt chętna na wyjazd do Berlina, Jasiek próbuje pogodzić się z Basią. Z kolei Paweł znów wdaje się w kłótnie z Krzyśkiem, który później porwie Franki. Do czego to doprowadzi?

M jak Miłość 1555 w TVP 2 we wtorek o 20:55. Serial M jak Miłość online za darmo bez rejestracji można obejrzeć na TVP VOD. Ponadto live stream z TVP 2 dostępny jest na WP Pilot.

M jak Miłość 1555

Streszczenie M jak Miłość 1555: Ania ma wyjechać z Martą na kilka miesięcy do Berlina, ale nie chce opuszczać kolegów i marzy o tym, by zamieszkać z Budzyńskimi. Jasiek wciąż próbuje pogodzić się z Basią, a dziewczyna odkrywa nagle, że ma w szkole tajemniczego adoratora. Z kolei Paweł znów ściera się z Krzyśkiem, gdy chłopak zjawia się nagle w rowerowni i zaczyna mu grozić. A kilka godzin później były ukochany Franki odnajduje ją i porywa. Na drodze Piotra ponownie staje za to Kamila – i tym razem zaczyna prawnikowi grozić. Tymczasem Kamil, wspierany przez Anitę, wciąż robi wszystko, by mała Pola była na nowo szczęśliwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.