M jak Miłość 1506 online za darmo. Streszczenie, VOD

0 1 022

“M jak miłość” odcinek 1506 wyemitowany zostanie w poniedziałek o godzinie 20:55 w telewizji TVP 2. Co wydarzy się w odcinku? Dowiesz się czytając streszczenie oglądając “M jak miłość 1506” w TV lub online za darmo.

M jak miłość 1506 TVP 2 premierowo wyemituje 30.03 o godzinie 20:55. Odcinek na żywo online za darmo można obejrzeć na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy i legalny live stream z TVP 2.

Wszystkie odcinki “M jak miłość” online za darmo udostępniane są na TVP VOD. Platforma ta d adresem vod.tvp.pl umożliwia obejrzenie odcinka po premierze w TVP 2. Abonenci “Strefy ABO” mogą to uczynić nawet przed emisją w telewizji.

M jak miłość 1506 online – streszczenie odcinka

Policja przesłuchuje Olka, którego prawnikiem jest Budzyński. Tymczasem Marcin prosi o pomoc dla brata Jakuba Karskiego. Aneta okłamuje prokuratora, mówiąc, że jest w ciąży, by załatwić sobie widzenie z ukochanym. Olewicz podczas kolejnego spotkania z Kamilem traci panowanie nad nerwami. Jest gotów rzucić się na prawnika z pięściami. Kilka godzin później Gryc ostro sprzecza się z Magdą. Jego przyjaciółka odkrywa, że to właśnie on doprowadził do zatrzymania Olka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.