Lupin sezon 2. Kiedy premiera serialu na Netflix?

0 1 219

Lupin sezon 2 – kiedy premiera ? To pytanie zadaje wielu widzów Netflix. Pierwsze pięć odcinków zebrało świetne recenzje i wszyscy nie mogą się doczekać kontynuacji losów Assane Diop.

Lupin została wydana w serwisie Netflix 8 stycznia 2021 roku i składa się z pięciu odcinków, z których każdy trwa 42-52 minuty. Jako nastolatek życie Assane Diop zostało wywrócone do góry nogami, gdy jego ojciec zmarł po tym, jak został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane użyje „Arsène Lupin, Gentleman Burglar” jako inspiracji do pomszczenia ojca.

Lupin sezon 2

Pierwsze pięć odcinków przez wielu widzów zostało obejrzanych tuż po dacie premiery. W mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy i oznaki oczekiwania na sezon 2 serialu Lupin. Kiedy on się ukaże?

Tego na razie nie wiadomo. Śmiało można założyć, że serial nie zakończy się na sezonie 1. Póki co. nie wiadomo czy wkrótce zobaczymy odcinki 6-10 czy cały sezon 2.

Data premiery Lupin sezon 2 na Netflixie jest mocno wyczekiwana, ale jak na razie nie wiadomo kiedy będą znane szczegóły. Francuski serial zyskał sporą popularność nie tylko w Polsce, ale również za granicą, gdzie również sporo ludzi szuka Lupin season 2. Mamy nadzieję, że prace nad serialem. trwają i nie pokrzyżuje ich pandemia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.