Love Island gdzie oglądać odcinki za darmo? Powtórki online

0 1 138

Love Island. Wyspa Miłości 6 odc. 1 już 29 sierpnia. Kiedy i gdzie oglądać odcinki za darmo? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek w internecie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Wakacje dobiegają końca, a to oznacza, że do telewizji wracają odcinki seriale i nowe sezony najpopularniejszych programów. W telewizji TVN 7 można oglądać Hotel Paradise, a oczywiśćie telewizja Polsat przygotowała nowy sezon „Love Island. Wyspa Miłości”.

Premiera Love Island 6 odc. 1 już 29 sierpnia. Odcinki emitowane są codziennie z wyjątkiem soboty o godzinie 22:10 w telewizji Polsat. Nowy sezon, podobnie jak poprzednie, poprowadzi znana i lubiana Karolina Gijon.

Love Island 6 nagrywany był w Hiszpanii, tuż przy Morzu Śródziemnym. Uczestnicy przez sześć tygodni zamieszkali w luksusowej willi.

Nie każdy da rade oglądąć odcinki sześć razy w tygodniu, dlatego tak ważne są powtórki Love Island 6. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Wszystkie odcinki publikowane są w formie VOD na platformie Polsat BOX. Dzisiejszy odcinek trafia tam po premierze w TV. Powtórka ostatniego odcinka Love Island w TV nie jest dostępna.

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA POLSAT BOX

Leave A Reply

Your email address will not be published.