Love Island gdzie oglądać odcinki za darmo? Powtórki online

0 8 677

Love Island. Wyspa Miłości 7 odc. 32 już 4 kwietnia. Kiedy i gdzie oglądać odcinki za darmo? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek w internecie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Zbliża się marzec, a to oznacza, że do telewizji wracają odcinki seriale i nowe sezony najpopularniejszych programów – m.in. czeka na nas nowy sezon „Love Island. Wyspa Miłości”.

Premiera Love Island 7 odc. 32 już 4 kwietnia. Odcinki emitowane są codziennie z wyjątkiem soboty o godzinie 21:00 w telewizji TV 4. Nowy sezon, podobnie jak poprzednie, poprowadzi znana i lubiana Karolina Gijon.

Love Island 7 nagrywany był w Hiszpanii, tuż przy Morzu Śródziemnym. Uczestnicy przez sześć tygodni zamieszkali w luksusowej willi.

Nie każdy da rade oglądąć odcinki sześć razy w tygodniu, dlatego tak ważne są powtórki Love Island 7. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Wszystkie odcinki publikowane są w formie VOD na platformie Polsat BOX. Dzisiejszy odcinek trafia tam po premierze w TV. Powtórka ostatniego odcinka Love Island w TV nie jest dostępna.

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA POLSAT BOX

Skomentuj

Your email address will not be published.