Lech – Raków online za darmo na żywo w internecie

0 787

Mecz Lech – Raków na żywo w internecie. Gdzie oglądać transmisję TV, live stream lub śledzić derby Poznania online za darmo?

W 14. kolejce PKO BP Ekstraklasy najciekawszym wydarzeniem będzie mecz Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa. To starcie mistrza Polski z liderem Ekstraklasy.

Mecz Lech – Raków na żywo pokaże Canal Plus Premium. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:30. Z kolei transmisja w internecie dostępna będzie na Canal+ Online i Player. W naszym serwisie można śledzić relację live, co jest doskonałą opcją na mecz Lech – Raków online za darmo. To dobry sposób, aby śledzić mecz na żywo w internecie, gdy nie możecie włączyć transmisji.

Lech Poznań ma obecnie dziesięć punktów straty do Rakowa Częstochowa. Mistrzowie Polski muszą co prawda rozegrać jeszcze zaległe spotkanie z Miedzią Legnica, ale nawet gdyby założyć ich zwycięstwo, to siedem oczek straty to wciąż bardzo dużo. Dlatego tak istotne będzie pokonanie Rakowa w niedzielę. To pozwoli lechitom zachować nadzieje na walkę o tytuł mistrza Polski również w tym sezonie.

Lech ma jednak za sobą ciężki mecz z Austrią Wiedeń w Lidze Konferencji UEFA, który nie przyniósł awansu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.