La Bandida odc. 60, 61, 62 streszczenie odcinków

0 5 117

Streszczenie odcinków serialu La Bandida, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Odcinki 60, 61, 62 VOD udostępniane są na platformie TVP VOD.

Serial La Bandida emitowany jest zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli po godzinie 20:00 w telewizji TVP 1. Powtórki dostępne są w internecie na platformie TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków 58, 59, 60, 61, 62 serialu La Bandida.

La Bandida odc. 58 streszczenie

Arturo nie chce dać rozwodu Valentinie. Marina czyta list od Antonia do Esperanzy. Pedro prosi Marinę, żeby przyszła wysłuchać piosenki napisanej przez Bandidę. Esperanza spotyka się z Miguelem, mimo niezadowolenia doktora Ávili. Mariano proponuje Pedro rozpoczęcie artystycznej kariery. Arturo i Max, bez wiedzy Gracieli, postanawiają handlować narkotykami w domu schadzek. Przychodzi telegram o śmierci Antonia. W domu zjawia się nowa prostytutka Laura.

La Bandida odc. 59 streszczenie

Damian proponuje Marinie, by pojechali do Stanów Zjednoczonych pożegnać Antonia, a po powrocie się rozwiedli, na co ona chętnie przystaje. Esperanza sprzeciwia się decyzji ojca, by rozstać się z Miguelem i doktor Avila musi to zaakceptować. Laura całuje namiętnie Księżniczkę, a ta oddaje pocałunek. Max postanawia szturmem zdobyć Gracielę, ale zostaje odtrącony. Raquel zauważa, że Arturo sprzedaje narkotyki i donosi o tym Gracieli. Niestety, policja przeprowadza w Domu La Bandidy rewizję i znajduje tam paczkę kokainy, za co Graciela i Guero trafiają do więzienia.

La Bandida odc. 60 streszczenie

Doktor Avila zdenerwowany rozmową z Esperanzą i Miguelem przechodzi zawał serca, na szczęście, który okazał się niegroźny. Guero wychodzi z więzienia za sprawą kaucji wpłaconej przez Federica (na prośbę Raquel), a Graciela, dzięki podstępowi Valentiny i Artura. Graciela obieca Maxowi, iż będą razem, a Valentina z Arturem sprowadzą do Domu La Bandidy jego rodzinę i skompromitują Maxa. Wszystko idzie zgodnie z planem i w ten sposób Graciela raz na zawsze uwalnia się od Maxa. Marina wraca na łono rodziny, a Guero i Nimfa biorą ślub. Laura i Księżniczka są sobie coraz bliższe.

La Bandida odc. 61 streszczenie

Marina i Damian się rozwodzą i na nowo zakładają rodzinę, są szczęśliwi i mają dwie córki. Pedro prosi Gracielę o rękę i chce, by wyjechała z nim w światową trasę koncertową, lecz ona zwraca mu wolność. Arturo i Valentina postanawiają adoptować dziecko. Luis Burgos kupuje scenariusz Miguela, który prosi doktora Avilę o rękę Esperanzy. Resignacion staje się ważną gwiazdą filmową, a Altagracia wychodzi za włoskiego księcia. Graciela zaczyna mieć kłopoty ze zdrowiem.

La Bandida odc. 62 streszczenie

Okazuje się, że Graciela choruje na raka. Wie, że ma przed sobą kilka miesięcy życia. Odbywa podróż na grób Jose i spotyka się z Marietą. Niestety, jest coraz słabsza. Przypomina sobie najważniejsze momenty życia. Marina urządza jej przyjęcie w Domu La Bandidy, na którym zjawia się też Pedro. Zostaje z Gracielą do końca jej dni. Graciela umiera, a Dom La Bandidy oddaje Raquel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.