Królowa piękności 9, 10, 11 i 12 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 10 236

Ile odcinków ma Królowa piękności? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków 9, 10, 11 i 12 i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Ile odcinków?

Rosyjski seria Królowa piękności opowiada Losy rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Tego dowiedzieć można się oglądając serial Królowa piękności w TVP2. Nowe odcinki emitowane są o godzinie 21:50. Live stream online można znaleźć na WP Pilot.

Królowa piękności odc. 10 wyemitowany zostanie w czwartek.

  • Królowa piękności odc. 9 – 13 stycznia
  • Królowa piękności odc. 10 – 14 stycznia
  • Królowa piękności odc. 11 – 15 stycznia
  • Królowa piękności odc. 12 – 18 stycznia

Królowa piękności VOD

Wszystkie odcinki Królowej piękności online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

Oglądaj serial Królowa piękności na VOD TVP

Królowa piękności

Królowa piękności odc. 6 streszczenie

Do Walerego, etatowego współpracownika gazety i nieetatowego współpracownika organów bezpieczeństwa, przyjeżdża żona Galina. Feliks obwinia ojca za rozstrzelanie ponad tysiąca niewinnych ludzi. Katia dowiaduje się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Uważa, że winny temu jest Wienia, który radził jej poddać się aborcji przed wyjazdem do Paryża. Ich rozmowę podsłuchuje Dina, która zdradza sekret Panowej swojemu kochankowi Sznyriewowi. Walery opiekuje się schorowaną Wierą Iwanowną. Ta jest w nim po prostu zakochana. Walery poznaje swego przyjaciela – pisarza Heka z Iriną.

Królowa piękności odc. 7 streszczenie

Feliks boryka się z problemami alkoholowymi. Walerka i Katia spotykają się z niemieckim komunistą Klausem Müllerem. Walerka na zlecenie Sznyriowa prowokuje erotyczną scenę między Katią i Niemcem, a następnie utrwala ją na fotografiach. Sznyriow używa swoich wpływów, by wysłać Feliksa do Londynu. Gala zarzuca Walerze zdradę. Walera wyjawia jej, że współpracuje z KGB i mówi o operacji wymierzonej przeciwko gościowi z Niemiec. Żanna zaczyna być zazdrosna o Wienię. Uważa, że zakochał się w Kati. Widzi ich obejmujących się. Sytuacja jest zupełnie niewinna, ale Żanna odbiera ją inaczej. Irina flirtuje z Giekiem. Ojciec Iriny obiecuje mu wielką karierę, jeśli Giek ożeni się z Iriną. Mariana przyjmuje oświadczyny Edika, ale w dniu ślubu rozmyśla się. Dom Mody przechodzi pod zarząd Państwowego Komitetu Przemysłu Lekkiego i ma zaprezentować nową kolekcję przed specjalną komisją.

Królowa piękności odc. 8 streszczenie

W Londynie Sznyriow pokazuje Feliksowi zdjęcia Kati i Müllera. Feliks podejmuje decyzję o pozostaniu w Wielkiej Brytanii, sprowadzając tym samym poważne kłopoty na rodzinę w ZSRR. Ojciec Feliksa zostaje zdymisjonowany i wyrzucony z partii. W jego domu odbywa się rewizja. Katia zostaje przewieziona na przesłuchanie do KGB. Nie może pracować jako modelka. Feliks ginie pod kołami samochodu. Jego ojciec wie, że to nie był wypadek. Zrozpaczona matka umiera, a generał Krutski ma udar i zostaje sparaliżowany. Dina i Sznyriow triumfują.

Królowa piękności odc. 9 streszczenie

Lubę, siostrę Kati, porzuca mąż. Luba o wszystko oskarża Katię. Sąsiedzi ze wsi odwracają się od Panowów, jako spowinowaconych ze zdrajcą ojczyzny. Irina i Hek postanawiają się pobrać. Do Kati w odwiedziny przychodzi zakochany w niej od młodości Wołodia Firsow. Hek zawiadamia swoją żonę Irinę, że napisał nową książkę. Ta zamierza ją wydać, korzystając z pomocy ojca. Walera prosi o rękopis pragnąc go przeczytać. Dochodzi do wniosku, że książkę napisał nie Hek, a Feliks Krucki. Oszukana Irina znajduje pocieszenie w objęciach Jurija. Katia fotografuje schadzkę Sznyriewa z kochanką. Liczy, że to pomoże jej wrócić do pracy w Domu Mody.

Królowa piękności odc. 10 streszczenie

Katia uprzedza żonę Sznyriewa, Tamarę, że pragnie wykorzystać kompromitujące męża fotografie do szantażu. Tamara zmusza Sznyriewa do zerwania z kochanką Diną. Sznyriew rzuca swoją kochankę i rozkazuje zwolnić ją z Domu Mody. Katia przekazuje negatywy Walerze, który zawiadamia ją, że może wrócić do pracy w Domu Mody, ale bez prawa wyjazdu za granicę. Do Moskwy przyjeżdża zakochany w Kati francuski fotograf Rem. Katia spotyka się z nim i pozuje mu do półnagich fotografii. Katia powierza Remowi rękopis Feliksa prosząc go, by ten spowodował jego wydanie na Zachodzie.

Królowa piękności odc. 11 streszczenie

Katia Panowa dostaje imienne zaproszenie do Paryża od firmy Christian Dior i pomyślnie przechodzi przesłuchanie partyjne. Jej radość dopełnia fakt, że jest w ciąży. Postanawia wykorzystać szansę i zostać w Paryżu. Niestety, na schodach samolotu aresztuje ją KGB. Katia jest brutalnie przesłuchiwana przez Sznyriowa, a następnie trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarka naczelna dowiaduje się o ciąży Kati i zleca wykonanie aborcji. Walerka sprowadza notariusza do domu Wiery Nieczajewej i podstępem sprawia, że w testamencie właścicielki dom zostaje zapisany na niego.

Królowa piękności odc. 12 streszczenie

Katia zamierza popełnić samobójstwo. Ratuje ją pielęgniarka Jula, która mówi, że oszukała przełożoną i nie wykonała zabiegu. Kobieta pomaga Panowej w ucieczce ze szpitala. W samochodzie czeka na nią Rem. Niebawem we Francji ukazuje się książka Feliksa. Dina prosi Sznyriowa o ostatnie spotkanie. Zabija byłego kochanka, a następnie odbiera sobie życie. Marianna dowiaduje się, że jej rodzice zginęli z winy ciotki Wiery. Upija się i dusi ją poduszką. Walerka otrzymuje stanowisko zastępcy redaktora naczelnego i przejmuje zapisany mu w testamencie dom.

Skomentuj

Your email address will not be published.