Kozacka Miłość odc. 199, 200, 201, 202 streszczenie szczegółowe

0 59 482

Kozacka Miłość to serial emitowany przez TVP 2. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych streszczeń odcinków 199, 200, 201, 202. Zobacz kiedy emisja serialu i ile odcinków po polsku pokaże TVP 2.

Kozacka Miłość – kiedy leci, ile odcinków?

Kiedy i gdzie oglądać Kozacką Miłość? Emisja odcinków po polsku od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial składa się z aż 270 odcinków, co oznacza, że przygody głównych bohaterów będzie można oglądać przez mniej więcej rok.

Powtórkę ostatniego odcinka w TV można obejrzeć następnego dnia po emisji o godzinie 13:15. Streszczenia odcinków dostępne są poniżej.

W najbliższych dniach będzie można obejrzeć Kozacka Miłość odc. 199, 200, 201, 202. Serial online można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 2.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość cieszy się dużą popularnością. Jej tytuł to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość VOD – wszystkie odcinki online

Ostatni odcinek Kozackiej Miłości w internecie dostępny będzie trochę po premierze w TVP 2. Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polsku

Kozacka Miłość odcinek 197 streszczenie

W Konstantynowie znowu pojawia się morderca dusiciel. Marysia ukrywa ten incydent przed chorym mężem. Stan Olgi się pogarsza. Oksana i Seraf opiekują się nią, ale Olga decyduje się na wyjazd ze stanicy. Stiepan, badając zniknięcie Gładysza, podejrzewa Tytusa.

Kozacka Miłość odcinek 198 streszczenie

Stiepan ponownie daje Marysi powód do zazdrości. Goriuchin, na zlecenie Gruszyna, spotyka się z Pankowem. Sroka odkrywa w stepie nagrobek, na którym widnieje nazwisko Gładysza. Karczmarka informuje Koźmę o dziwnej mogile. Olga namawia Alionę, żeby wyjechała ze Stiepanem i przepisuje na nią swój majątek.

Kozacka Miłość odcinek 199 streszczenie

Marysia wymyka się Koźmie i ponownie widzi swojego męża z Alioną. Stiepan nie potrafi zapanować nad swoimi uczuciami. W mieście ponownie dochodzi do zabójstwa. Aliona wyjeżdża do Ustiużyna. Olga uważa, że wyjechała ze Stiepanem. Ilija postanawia złożyć pozew o rozwód. Weksle trafiają do rąk Goriuchina. Koźma informuje Stiepana, że w stepie jest grób Gładysza.

Kozacka Miłość odcinek 200 streszczenie

Stiepan prowadzi gorączkowo śledztwo w sprawie kolejnych zabójstw w mieście, a Siemionowa chce zbadać sprawę grobu Gładysza w stepie. Aliona przyprowadza Lizawietę i Timofieja do domu ojca. Tichon odstępuje im pokój w zamian za pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu domu. Olga ze zdumieniem widzi, że Stiepan nie wyjechał z miasta i jest nadal z żoną, staje się więc dla niej jasne, że prośba o rozwód Iliuszy z Alioną została wystosowana zbyt pochopnie i pospiesznie.

Koźma ukradkiem obserwuje Marysię i widzi, jak ta ukrywa na cmentarzu medalion. Wizyta Siemionowa w zajeździe budzi popłoch i przestrach karczmarzy. Butny i zawistny Siemionow tak prowadzi przesłuchanie, że wina za rzekome zabójstwo Gładysza zostaje zrzucona na Koźmę. Koźma wraca do Konstantynowa w charakterze aresztanta, Siemionow gratuluje sobie szybko zakończonego śledztwa i po cichu liczy na awans, Ustinia zaś ma wyrzuty sumienia w przeciwieństwie do swego męża.

Kozacka Miłość odcinek 201 streszczenie

Koźma podczas powrotu do miasta ogłusza Siemionowa, a sam ucieka do stanicy do Lubaszy. Koń przywozi nieprzytomnego Siemionowa do zajazdu. Ustinia i Siemion wnoszą prystawa do domu i troskliwie się nim zajmują. Policjant dochodzi do siebie i prosi, żeby zawiadomić posterunek w Konstantynowie o zajściu i wysłać list gończy za zbiegiem.

Stiepan przyprowadza na posterunek dziewczynę od Anfisy w celu przeprowadzenia eksperymentu śledczego i zmusza Marysię do wzięcia udziału w próbie, ale Marysia się wzdraga. Goriuchin przychodzi ukradkiem do Olgi i prosi ją o pomoc w nawiązaniu kontaktu ze Stiepanem, ponieważ ma dla niego bardzo ważną informację.

Olga organizuje im spotkanie. Stiepan mocno zaniepokojony o Alionę wysyła Goriuchina do Ustiużyna, żeby sprawdzić, czy nic się jej nie stało. Pankow przypadkowo jest świadkiem ich spotkania. Aliona dostaje przez posłańca list.

Kozacka Miłość odcinek 202 streszczenie

Onufrienko melduje, że znalazł kryjówkę Bułygi, ale Stiepan zatrzymuje Gładysza z Anfisą i dowiaduje się od nich, że maniak od dawna nie żyje. Aliona potajemnie spotyka się z Koliewanowem. Ten prosi ją, żeby wstawiła się za nim u Stiepana. Aliona odmawia i kupiec bierze ją jako zakładnika.

Kozacka Miłość odcinek 203 streszczenie

Stiepan zaczyna podejrzewać, że w zbrodnie zamieszana jest jego żona i wyrusza na poszukiwania. Marysia stara się wyjechać do Ustiużyna, ale Koźma wywozi ją bryczką w step, mówi że wie o niej wszystko i wyznaje, że jest jej prawdziwym ojcem. Koliewanow siłą przetrzymuje Alionę w swojej kryjówce. Siemionow znowu zatrzymuje Koźmę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.