Kozacka Miłość streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

0 65 510

Kozacka Miłość to serial emitowany przez TVP 2. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych streszczeń odcinków 255, 256, 257. Zobacz kiedy emisja serialu i ile odcinków po polsku pokaże TVP 2.

Kozacka Miłość – kiedy leci, ile odcinków?

Kiedy i gdzie oglądać Kozacką Miłość? Emisja odcinków po polsku od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial składa się z aż 270 odcinków, co oznacza, że przygody głównych bohaterów będzie można oglądać przez mniej więcej rok.

Powtórkę ostatniego odcinka w TV można obejrzeć następnego dnia po emisji o godzinie 13:15. Streszczenia odcinków dostępne są poniżej.

W najbliższych dniach będzie można obejrzeć Kozacka Miłość odc. 255, 256, 257. Serial online można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 2.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość cieszy się dużą popularnością. Jej tytuł to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość VOD – wszystkie odcinki online

Ostatni odcinek Kozackiej Miłości w internecie dostępny będzie trochę po premierze w TVP 2. Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polsku

Kozacka Miłość 254 streszczenie odcinka

Mimo opieki bliskich, choroba Aliony postępuje. Prognozy doktora są jednoznaczne. Aliona jest śmiertelnie chora, ma ciężkie zapalenie płuc. Wasilij kłóci się z Duniaszą, która za bardzo się nim opiekuje. Postanawia opuścić stanicę. Policjanci z Ustiużyna umieszczają Kiriuszę na liście osób poszukiwanych w celu wyśledzenia Stiepana. Serafim prosi Gruszeńkę, aby zrezygnowała z głównej roli w nowej sztuce, przeczuwając, że rola ta przyniesie jej nieszczęście. Koliewanow szykuje się do wyjazdu. Marysia wykorzystuje zamieszanie przed podróżą i ucieka przed Lukierią.

Kozacka Miłość 255 streszczenie odcinka

Koliewanow każe Marysi dowieźć Nikołę do Olgi. Za to obiecuje jej pomoc w zemście na Stiepanie. Adwokat proponuje Gruszynowi, aby stwierdził, że jego matka jest chora psychicznie, jednocześnie obwiniając Marysię o morderstwo. Stiepan powierza sprzedaż domu Kuczniewowi, w zamian za jego usługi adwokackie. Ojciec Oksany próbuje porozumieć się z Fiodorem, ale zdenerwowany młody Ataman wyrzuca go z domu. Wasilij jest bardzo chory. Duniasza, nie wiedząc o tym nadal żywi urazę i niechęć do męża.

Kozacka Miłość 256 streszczenie odcinka

Leżniow uwalnia Łukierię i dowiaduje się, że Koliewanow wybiera się do Ameryki. Tyt upija aktora i go okrada. Anfisa, z wyrachowania, pomaga Goriuchinowi. Ilia przyjeżdża do Alony, widząc, że jest chora, wywozi ją na leczenie za granicę. Fiodor odkrywa, że Oksana odeszła, idzie do jej ojca, ale ten przegania Sotnika.

Kozacka Miłość 257 streszczenie odcinka

Tatiana przerażona widokiem zjawy, wysyła Fienię na policję. Koliewanow przekonuje dziewczynę, że żyje i prosi o zachowanie tego w tajemnicy. Kiriusza przywozi Serafima do miasta, żeby pomógł Alionie, jednak dom jest pusty. Marysia zastaje Kuczniewa w domu Stiepana i dowiaduje się, że jest oskarżana o morderstwo. Gładysz proponuje Koliewanowi, by ten spotkał się z Anfisą.

Kozacka Miłość 258 streszczenie odcinka

W zajeździe Olga znajduje Nikołę, ten jednak zachowuje się dziwnie i nic nie pamięta. Do karczmy potajemnie przyjeżdża Marysia i mówi Oldze, że wszystkiemu jest winien Koliewanow. Liza dostaje rolę w spektaklu. Gładysz przesłuchuje Sofię i próbuje wyciągnąć od niej informacje dotyczące miejsca przebywania syna. Serafim przynosi Kiriuszę do swego domu i zawiadamia o tym Koźmę i Lubaszę. Oboje postanawiają zatrzymać chłopca u siebie. Jednocześnie chcą mu oszczędzić cierpienia z powodu niepewności, co do losu Aliony, przekonują Kiriuszę, że ona obiecała po niego przyjechać. Anfisa spotyka się z Koliewanowem w jego domu.

Skomentuj

Your email address will not be published.