Kozacka Miłość odc. 31, 32, 33, 34, 35 streszczenie szczegółowe

0 7 880

Kozacka Miłość to serial emitowany przez TVP 2. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych streszczeń odcinków 31, 32, 33, 34, 35. Zobacz kiedy emisja serialu i ile odcinków po polsku pokaże TVP 2.

Kozacka Miłość – kiedy leci, ile odcinków?

Kiedy i gdzie oglądać Kozacką Miłość? Emisja odcinków po polsku od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial składa się z aż 270 odcinków, co oznacza, że przygody głównych bohaterów będzie można oglądać przez mniej więcej rok.

Powtórkę ostatniego odcinka w TV można obejrzeć następnego dnia po emisji o godzinie 13:15.

Kozacka Miłość odc. 31 wyemitowana zostanie w poniedziałek 18 stycznia. W tym tygodniu będzie można obejrzeć odcinek 32, 33, 34, 35. Serial online można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 2.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość cieszy się dużą popularnością. Jej tytuł to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość VOD – wszystkie odcinki online

Ostatni odcinek Kozackiej Miłości w internecie dostępny będzie trochę po premierze w TVP 2. Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polsku

Kozacka Miłość odc. 30 streszczenie

Przypadkowo pchnięty przez żonę, Tichon uderza się w głowę i traci przytomność. Warwara boi się o życie męża. Bogdan próbuje zatrzymać zbiegłych katorżników. Koźma przychodzi mu na pomoc. Stiepan obiecuje Oldze, że znajdzie bryczkę, którą zawiezie ją do miasta. Wspomina o tym Marysi. Ta mówi, że załatwi sprawę. Grigorij informuje córkę, że Aliona uciekła. Jest skłonny przyznać się do wszystkiego. Marysia przeciwnie – postanawia zrobić wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw.

Kozacka Miłość odc. 31 streszczenie

Koźma napada na powóz, którym podróżuje Olga. Rodzice Aliony urządzają uroczysty obiad na cześć córki, by położyć kres plotkom. Grigorij wyjawia prawdę Nikołajowi o podstępie Marysi i swoim udziale w tej intrydze. Nie zastawszy Kolewanowa w domu, Olga prosi Ignatija o wynajęcie pokoju w hotelu. Anfisa jest zaniepokojona niespodziewanym powrotem Kolewanowa.

Kozacka Miłość odc. 32 streszczenie

Anfisa kradnie kosztowności Kolewanowa. Podstępnie podrzuca część biżuterii służbie. Karasik potajemnie wywozi Alionę z miasta. Po drodze zajeżdżają do stanicy Ignatowskiej, gdzie z daleka Aliona dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Córka Atamana, Oksana, kokietuje Bogdana, by wywołać zazdrość Fiodora. Warwara i Tichon są przerażeni z powodu nagłego zniknięcia córki. Czy Aliona się odnajdzie?

Kozacka Miłość odc. 33 streszczenie

Stiepan sądzi, że Marysia jest w stanie błogosławionym. Karczmarka wymusza na Lubaszy dochowanie tajemnicy o tym, że Aliona żyje. Lubasza grozi Marysi, że zniszczy jej szczęście, jeśli dziewczyna nie pomoże jej uwieść Bogdana. Kolewanow obiecuje Warwarze, że pojedzie do kozackiej stanicy i przywiezie Alionę. Ta, nie wierząc jego słowom sama wyrusza po córkę. Pijany Tichon wyrzuca Kolewanowa z domu.

Kozacka Miłość odc. 34 streszczenie

W drodze do stanicy matka Aliony trafia na grób, w którym jakoby pochowana jest córka. Kolewanow dowiaduje się o kradzieży jego kosztowności i odkrywa sfałszowane rachunki. Anfisa kupuje dom i zapisuje go na siebie. Tłumaczy Ignatijemu, że to dla ich wspólnego dobra. Prystaw oferuje Anfisie ochronę jej nowego lokalu. Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką.

Kozacka Miłość odc. 35 streszczenie

Marysia zwraca się do Fiodora o pomoc, ma odbić Bogdanowi Oksanę. Kolewanow czeka na Olgę w hotelu, jednak dziewczyna nie wraca na noc. Nikoła przynosi nieprzytomną Olgę do swojego numeru, sprowadza lekarza. Wasia dowiaduje, się że Koźma i Timofiej zajmują się rozbojem. Ataman prosi Grigorija, żeby przypilnował Fiodora, który nagle zainteresował się Oksaną.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.