Kozacka Miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99 streszczenie szczegółowe

0 31 053

Kozacka Miłość to serial emitowany przez TVP 2. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych streszczeń odcinków 95, 96, 97, 98, 99. Zobacz kiedy emisja serialu i ile odcinków po polsku pokaże TVP 2.

Kozacka Miłość – kiedy leci, ile odcinków?

Kiedy i gdzie oglądać Kozacką Miłość? Emisja odcinków po polsku od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial składa się z aż 270 odcinków, co oznacza, że przygody głównych bohaterów będzie można oglądać przez mniej więcej rok.

Powtórkę ostatniego odcinka w TV można obejrzeć następnego dnia po emisji o godzinie 13:15. Streszczenia odcinków dostępne są poniżej.

W najbliższych dniach będzie można obejrzeć Kozacka Miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99. Serial online można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 2.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość cieszy się dużą popularnością. Jej tytuł to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość VOD – wszystkie odcinki online

Ostatni odcinek Kozackiej Miłości w internecie dostępny będzie trochę po premierze w TVP 2. Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polsku

Kozacka Miłość odc. 95 streszczenie

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alionę jako służącą. Proponuje jej, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Aliona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Ale ten, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka Miłość odc. 96 streszczenie

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alionę ze Stiepanem.

Kozacka Miłość odc. 97 streszczenie

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alionie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód.

Kozacka Miłość odc. 98 streszczenie

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi. Po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy, poszukując go, wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Alioną. Obiecuje również pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Aliony akt własności ich rodzinnego domu, prosząc o dyskrecję. Następnie prosi o rękę Alionę w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Aliony pojawia się niespodziewanie Stiepan.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.