Kozacka Miłość odc. 149, 150, 151, 152 streszczenie szczegółowe

0 49 841

Kozacka Miłość to serial emitowany przez TVP 2. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych streszczeń odcinków 149, 150, 151, 152. Zobacz kiedy emisja serialu i ile odcinków po polsku pokaże TVP 2.

Kozacka Miłość – kiedy leci, ile odcinków?

Kiedy i gdzie oglądać Kozacką Miłość? Emisja odcinków po polsku od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial składa się z aż 270 odcinków, co oznacza, że przygody głównych bohaterów będzie można oglądać przez mniej więcej rok.

Powtórkę ostatniego odcinka w TV można obejrzeć następnego dnia po emisji o godzinie 13:15. Streszczenia odcinków dostępne są poniżej.

W najbliższych dniach będzie można obejrzeć Kozacka Miłość odc. 148, 149, 150, 151, 152. Serial online można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 2.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość cieszy się dużą popularnością. Jej tytuł to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość VOD – wszystkie odcinki online

Ostatni odcinek Kozackiej Miłości w internecie dostępny będzie trochę po premierze w TVP 2. Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polsku

Kozacka Miłość 147 streszczenie

Aliona ma dosyć zazdrości męża i proponuje mu rozwód. Timofiej usiłuje namówić Koźmę, by zamienił wygodne życie w stanicy na wolność. Serafim przypomina Marysi o obietnicy. Miała spowodować, by Nikoła wyjechał z miasta. Timofiej Sroka opuszcza stanicę. Na drogę dostaje od Oksany worek z jedzeniem. Na jego dnie znajduje pieniądze. Gruszeńka zamierza wyjechać do Ustiużyna, by spotkać się z Nikołą. Anfisa kategorycznie nie zgadza się na wyjazd.

Kozacka Miłość 148 streszczenie

Oksana oskarża Timofieja Srokę o kradzież pieniędzy ze stanicy. Nocą Kozacy organizują obławę, by schwytać złodzieja. Fiodor odbiera pieniądze od Timofieja i wypuszcza go w przekonaniu, że to Oksana wymyśliła sprytny plan. Nikoła zarzuca bratu, że zlitował się nad przestępcą. Olga staje w obronie Fiodora. Intryga wymyślona przez Kolewanowa zawodzi: Ilia i Aliona jadą razem do Ustiużyna.

Kozacka Miłość 149 streszczenie

Fiodor gotów jest odmówić przyjęcia funkcji atamana, jednakże zmienia zdanie, przychylając się do prośby Kozaków. Olga obawia się swojego uczucia do Fiodora. Cieszy się, że wraz z mężem wyjeżdżają ze stanicy. Koźma poszukuje Timofieja, nie bacząc na to, że maniak z dokumentami Koźmy nadal pozostaje na wolności. Siemion wraca skruszony do Tichona i przynosi skradzione pieniądze.

Kozacka Miłość 150 streszczenie

Sroka opuszcza stanicę, ale jest podejrzany o kradzież pieniędzy. Niezawodny Koźma stara się mu pomóc. Próbuje rozmówić się z Oksaną, która podrzuciła pieniądze Sroce. Kwitnie przyjaźń Tichona z Siemionem. Bułyga spotyka Gruszeńkę, towarzyszy jej w drodze przez miasto, celowo prowadzi ją przez ustronny park, ale szczęśliwie dziewczynie udaje się uciec oprawcy. Gdy trafia do domu Gruszynów, zastaje tam Olgę.

Kozacka Miłość 151 streszczenie

Marfusza proponuje swojemu mężowi, żeby wyznał Tichonowi całą prawdę i poprosił o wybaczenie. Anton się zgadza i małżonkowie idą razem do Skorniakowów, a Tichon wspaniałomyślnie wybacza Antonowi jego postępek. Potem za zgodą Aliony dzieli odzyskane pieniądze pomiędzy Muchą i Siemionem. Nikoła przyprowadza Gruszeńkę na posterunek w celu złożenia zeznań w sprawie Bułygi, a następnie zaprowadza do domu Gruszynów. Olga jawnie nie akceptuje nowego członka rodziny i między dziewczętami dochodzi do spięć, a potem z tego powodu do sprzeczki między małżonkami. Sofia widząc, że Gruszeńka jest zakochana w jej synu, a Stiepan jest nieszczęśliwy w małżeństwie, robi wszystko, żeby ich zbliżyć do siebie. Stiepan jednak zdecydowanie odrzuca uczucie dziewczyny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.