Korona Królów online. Streszczenie odc. 385, 386, 387, 388

0 1 772

Korona Królów streszczenie odcinka 385, 386, 387, 388. Zobacz gdzie oglądać wszystkie odcinki online na żywo lub jako powtórki w formie VOD.

Korona Królów to serial emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30. Odcinki oglądać można w telewizji TVP 1 oraz online na platformie WP Pilot, jako live stream z telewizji.

Powtórki natomiast w internecie dostępne są w formie VOD. Korona Królów online publikowana jest na TVP VOD.

W najbliższych dniach nastąpi emisja następujących odcinków serialu Korona Królów: 385, 386, 387, 388.

Korona Królów streszczenie odcinków

Korona Królów odc. 385 streszczenie

Spytek z wojskiem królewskim oblega Opole. Po całym dniu bezowocnych walk Wincenty z Granowa przywozi wieści o kapitulacji Opolczyka. Rpiszka zostaje ochmistrzem królowej. Jadwiga buduje wokół siebie krąg intelektualistów. Dobiesław oświadcza się Felicji, ale zostaje pobity w drodze do katedry. Pomimo pomocy Jana z Kleparza Dobiesław umiera.

Korona Królów odc. 386 streszczenie

W Krakowie pojawia się Niemierza i przekazuje Bohunowi tajne informacje o planach Witolda. Niemierza ratuje małego Guncela przed niebezpieczeństwem i zostaje rozpoznany przez Kata. Opolczyk ucieka z Bolesławca. Jagiełło wie, że koniec wojny z Opolczykiem, to nie koniec kłopotów. Bohun i Helena planują ślub.

Korona Królów odc. 387 streszczenie

W Krakowie trwają prace nad utworzeniem Wydziału Teologicznego, Jagiełło popiera pomysł Jadwigi powołania w Pradze kolegium dla Litwinów. Pietrek przywozi do Krakowa wieści o uwięzieniu pod Nikopolis Jana z Kleparza. Impas w negocjacjach – Krzyżacy nie chcą zwrócić ziemi dobrzyńskiej. Jadwiga w profetycznej mowie ostrzega Krzyżaków przed srogą wojną.

Korona Królów odc. 388 streszczenie

Do Krakowa docierają Zygmunt Luksemburski i Opolczyk. Ragana spotyka Mścichnę, która wprowadzi ją na Wawel. Mścichna próbuje zwrócić na siebie uwagę Zygmunta Luksemburskiego, by zdobyć informacje o Janie z Kleparza. Bohun powstrzymuje Raganę przed dokonaniem zemsty.

Źródło: TVP VOD

Leave A Reply

Your email address will not be published.