Jedyny Świadek odc. 5, 6 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

0 1 333

Ile odcinków ma Jedyny Świadek? O czym opowiada serial? Przeczytaj streszczenie odcinków 5, 6 i zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki.

Ile odcinków ma serial Jedyny Świadek?

3,5 – letni Malone Moulin mówi, że jego matka nie jest prawdziwą matką. Psycholog szkolny, zaintrygowany dziwnymi rysunkami dziecka w tym wieku, próbuje zainteresować sprawą policję. Nie przypuszcza, że tym samym zapoczątkuje serię bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Właśnie o tym opowieda serial Jedyny Świadek. Ile ma odcinków? 6. Pierwszy z nich ukaże się w poniedziałek 28 czerwca, a ostatni we wtorek 6 lipca. Francuski serial można oglądać od poniedziałku do czwartku o 22:50.

  • Jedyny Świadek odc. 5 – 5 lipca
  • Jedyny Świadek odc. 6 – 6 lipca

Jedyny Świadek VOD – serial online po polsku

Wszystkie odcinki serialu Jedyny Świadek online można za darmo obejrzeć na VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

Oglądaj serial Królowa piękności na VOD TVP

Jedyny Świadek odc. 1 streszczenie

Do Marianne Aubrais, szefowej wydziału policji kryminalnej w Hawrze, zgłasza się szkolny psycholog, Vasile Drogman. Prosi ją o wszczęcie śledztwa w sprawie niespełna czteroletniego chłopca, który twierdzi, że jego mama nie jest jego prawdziwą mamą. Rysunki, które wykonuje w przedszkolu mają wyraźnie obsesyjny charakter. Psycholog podejrzewa, że dziecko zostało porwane. Marianne odmawia jednak podjęcia śledztwa, zajęta sprawą napadu na sklep jubilerski w Deauville, gdzie łupem złodziei padła biżuteria o wartości 6 mln euro. W czasie rabunku zginęły dwie osoby.

Jedyny Świadek odc. 2 streszczenie

Marianne i jej ekipa wpadają na trop kolejnego członka bandy złodziei – Timo Solera, który został ranny podczas ucieczki z miejsca zdarzenia. Organizują na niego obławę, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Tymczasem psycholog dziecięcy Vasile Drogman po raz kolejny próbuje zainteresować policjantkę przypadkiem małego Malone’a.

Jedyny Świadek odc. 3 streszczenie

Marianne w towarzystwie psychologa Vasile’a Drogmana spotyka się w końcu z chłopcem, ale obecność uzbrojonej funkcjonariuszki wywołuje ostrą reakcję dyrekcji. Vasile kontynuuje na własną rękę śledztwo w sprawie Malone’a. Tymczasem przywódca bandy złodziei, Alexandre Zerda, coraz bardziej zdenerwowany działaniami policji w związku z napadem na jubilera, zaczyna grozić rodzicom Malone’a.

Jedyny Świadek odc. 4 streszczenie

Po tragedii na Przylądku La Heve Marianne już sama kontynuuje śledztwo w sprawie małego Malone’a, opierając się na materiałach zebranych przez Vasile’a Drogmana. Tymczasem stan rannego Timo Solera się pogarsza. Policja stale obserwuje Zerdę, licząc, że ten doprowadzi ich do pozostałych członków szajki. Wszystko wskazuje też na to, że to Zerda dokonał zbrodni na Przylądku La Heve.

Jedyny Świadek odc. 5 streszczenie

Marianne znajduje kolejne dowody na to, że śledztwa w sprawie małego Malone’a Moulina i napadu na jubilera w Deauville mają wiele wspólnego i że Drogman zginął, ponieważ odkrył wcześniej te powiązania. Wyniki badania DNA chłopca potwierdzają przypuszczenia Marianne, niebawem policja znajduje też ciało Dimitriego Moulina, zamorodowanego strzałem z bliskiej odległości. Tymczasem Zerda, Malone i jego matka znikają.

Jedyny Świadek odc. 6 streszczenie

Policja kontynuuje poszukiwania Zerdy, Amandy Moulin i małego Malone’a. Trop prowadzi na przylądek. Nagrania z monitoringu miejskiego w Deauville zarejestrowane w dniu napadu na sklep jubilerski ujawniają kolejne zaskakujące szczegóły.

Leave A Reply

Your email address will not be published.