F1 online za darmo. Gdzie oglądać transmisje i stream z Formuły 1?

0 312

F1 online, gdzie obejrzeć za darmo? Transmisje w 2022 roku można oglądać w telewizji Eleven Sports 1. Zobacz w jaki sposób uzyskać dostęp do platform oferujący live stream w internecie.

Formułę 1 na żywo w 2022 roku pokazuje telewizja Eleven Sports 1. To jednak ostatni sezon, gdy wyścigi pokazywane są przez ten kanał TV, ponieważ od 2023 roku transmisje z F1 należeć będą do ViaPlay.

Skupmy się jednak na tym sezonie. Eleven Sports 1 na żywo pokazuje nie tyko wyścigi, ale również kwalifikacje oraz wszystkie sesje treningowe.

Już 2 października odbędzie się Grand Prix Singapuru. Od 12:00 można obejrzeć paradę kierowców, potem studio, a od 14:00 wyścig GP Singapuru. Komentatorami będą Michał Gąsiorowski oraz Mikołaj Sokół.

F1 online za darmo. Gdzie oglądać w internecie?

Sporo kibiców chce oglądać F1 online za darmo. W jaki sposób uzyskać dostęp do telewizji Eleven Sports 1 za darmo w internecie? Jest kilka legalnych platform oferujących możliwość oglądania tych kanałów na żywo, ale za free mogą to uczynić jedynie osoby posiadające odpowiedni pakiet.

W przeciwnym wypadku live streaming można wykupić na Player, Polsat BOX, Canal+ Online, WP Pilot oraz elevensports.pl.

Leave A Reply

Your email address will not be published.