Elif 711, 712, 713, 714, 715 VOD. Streszczenie odcinków

0 1 481

Elif streszczenie odcinków 711, 712, 713, 714 oraz 715. Zobacz co wydarzy się w tym tygodniu w nowych odcinkach serialu, które po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 oraz w internecie na VOD TVP.

Elif VOD i online

Elif po polsku w telewizji można oglądać o godzinie 14:00 w TVP 1. W internecie odcinki znaleźć można na TVP VOD. Co ważne wszystkie odcinki publikowane są po polsku.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenie odcinków

Elif 711 streszczenie po polsku

Elif przypadkiem słyszy rozmowę Vildan i Tarika, dowiaduje się, że celowo pozbyli się Reyhan, zrzucając na nią podejrzenia o kradzież. Dziewczynka zostaje przyłapana, a Tarik zakazuje jej mówić komukolwiek o tym, co usłyszała. Kerem ratuje Reyhan z rąk wyłudzaczy i przywozi ją z powrotem do domu. Yildiz i Elif nie posiadają się z radości. Macide również cieszy się na widok dziewczyny i przekonuje ją, że powinna zostać. Hümeyra jest oburzona decyzją matki, a Parla obraża się na Kerema za to, że tak bardzo przejmuje się losem służącej.

Elif 712 streszczenie po polsku

Vildan każe Elif pomóc sobie w sprzątaniu pokoju Hümeyry. Kobieta celowo kładzie na widoku pozytywkę i zostawia Elif samą. Elif nie może się powstrzymać i nakręca zabawkę. Kiedy do pokoju wchodzi Hümeyra, wpada w szał na widok Elif bawiącej się zabawką kupioną dla jej nienarodzonego dziecka, które straciła. Gdy o całej sytuacji dowiaduje się Macide jest zbulwersowana zachowaniem córki. Leman za wszelką cenę chce znaleźć dobrą żonę dla swojego Şafaka. Ten jest znudzony nadgorliwością i wścibstwem matki.

Elif 713 streszczenie po polsku

Şafak zobowiązuje się dostarczyć Jülide dokumenty związane z zapisem Emirhana do szkoły. Idzie do restauracji, gdzie jest świadkiem ataku słownego właściciela na Emirhana i jego matkę. Interweniuje, ale w efekcie Jülide traci pracę. Widząc smutek Hümeyry, Elif postanawia naprawić pozytywkę. Jeden z gości Kerema – Tolga – zakłada się z Parlą, że uda mu się poderwać Reyhan.

Elif 714 streszczenie po polsku

Tolga z premedytacją zostawia w rezydencji swój telefon. Przychodzi po niego wieczorem i próbuje namówić Reyhan, żeby się z nim umówiła. Kerem przygląda się ich rozmowie z daleka. Chłopak jest zazdrosny o Reyhan. Nie wie, że dziewczyna wszelkimi siłami próbuje zbyć Tolgę. Şafak jest zły na siebie za swoją interwencję w restauracji. Jülide dowiaduje się, że mężczyzna przyszedł do restauracji w związku ze szkołą Emirhana i ma wyrzuty sumienia, że zbyt ostro go potraktowała.

Elif 715 streszczenie po polsku

Kerem odbiera kwiaty, które Tolga przysłał Reyhan. Czyta dwuznaczny liścik i jest coraz bardziej zazdrosny. Reyhan wyrzuca bukiet do kosza na śmieci, jednak Yildiz go znajduje i stawia w salonie. Kerem jest wściekły, a Parla, która akurat go odwiedziła cieszy się, że Tolga realizuje swój plan. Reyhan uświadamia sobie, że Elif powinna iść do szkoły. Postanawia porozmawiać o tym z panią Macide. Hümeyra znajduje naprawioną pozytywkę. Postrzega to jako znak, że uda się jej jeszcze zostać mamą. Tarik ostro reaguje na pełne nadziei słowa swojej żony i między małżonkami dochodzi do sprzeczki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.