Elif 817, 818, 819, 820, 821, 822 streszczenie po polsku. Odcinki VOD

0 40 162

Elif 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822 streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822.

  • Elif 816 – czwartek 17.09
  • Elif 817 – piątek 18.09
  • Elif 818 – poniedziałek 21.09
  • Elif 819 – wtorek 22.09
  • Elif 820 – środa 23.09
  • Elif 821 – czwartek 24.09
  • Elif 822 – piątek 25.09

Powtórki serialu Elif można oglądać następnego dnia o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenia odcinków

Elif odcinek 817 streszczenie

Jülide bezskutecznie próbuje znaleźć nowe mieszkanie. Macide odwiedza Parla. Dziewczyna wykorzystuje każdą okazję, aby zaimponować Keremowi. Niczego nieświadomi domownicy są zaniepokojeni kontuzją Tarika. Ten przekonuje ich, że skręcił nogę, gdy był w firmie. Parla wypytuje Hümeyre o plany Sureyyi.

Nie może znieść, że dziewczyna mieszka w rezydencji i z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do Kerema. Emirhan wyjawia Şafakowi, że zapewne niedługo się wyprowadzą. Ma nadzieję, że uda mu się pomóc Jülide. Tülay zabiera Melek na spacer nad morze. Gdy postanawiają coś zjeść, Melek przypomina sobie, że była już w tym miejscu z Elif.

Elif odcinek 818 streszczenie

Şafak chce pomóc Jülide w poszukiwaniu nowego domu. Süreyya postanawia przygotować kolację niespodziankę, składającą się z ulubionych dań Kerema. Tymczasem Parli udaje się z pomocą Hümeyry namówić Kerema na wspólne wyjście na kolację z okazji spotkania absolwentów ich szkoły. Tarik bezskutecznie próbuje skontaktować się z Raną. Kobieta postanawia w końcu wyjść z ukrycia i rozpocząć swoją zemstę. Dzwoni więc do Hümeyry i zaprasza ją do siebie.

Elif odcinek 819 streszczenie

Macide czuje się coraz lepiej, jednak domownicy wciąż się o nią niepokoją. Jülide i Şafak wciąż szukają odpowiedniego domu. Mężczyźnie coraz trudniej ukryć, że zależy mu na tym, aby Jülide i Emirah nie wyprowadzili się daleko. Süreyya kończy żmudne przygotowania do kolacji, gdy do domu wraca Kerem.

Dziewczyna jest zdruzgotana na wieść o tym, że Kerem wychodzi na kolację z Parlą. Na domiar złego Kerem prosi dziewczynę o pomoc w wyborze stroju na tę okazję. W trakcie rozmowy okazuje się, że to wcale nie kolacja we dwoje, ale spotkanie absolwentów, a Kerem idzie na nie tylko dlatego, że nie chce też złamać słowa danego Parli. Süreyya jest jeszcze bardziej zaskoczona, kiedy Kerem proponuje jej, żeby poszła razem z nim. Rana zaprasza Hümeyrę i Tarika na kolację u siebie w domu. Tarik jest w szoku. Za wszelką cenę próbuje wymigać się od tego wyjścia.

Elif odcinek 820 streszczenie

Mimo usilnych starań Tarika, Hümeyrze udaje się postawić na swoim i razem zjawiają się na kolacji u Rany. Kerem jest pod wielkim wrażeniem Süreyyi, gdy ta staje przed nim gotowa na kolację. W ostatniej chwili dzwoni Parla, informując, że jest chora.

Przerażona, że jej fortel wyjdzie na jaw, próbuje skłonić Kerema, żeby zrezygnował z wyjścia, on jednak ku rozpaczy Parli postanawia uczestniczyć w spotkaniu razem z Süreyyą. Gdy na miejscu okazuje się, że nie ma żadnego zjazdu absolwentów, Kerem proponuje Süreyyi kolację we dwoje. Dziewczyna podejrzewa, że Parla celowo podała Keremowi złą datę, żeby móc spędzić z nim wieczór sam na sam. Rana przedstawia Hümeyrze i Tarikowi swojego narzeczonego Cema. Tarik z trudnością opanowuje wściekłość.

Elif odcinek 821 streszczenie

Kerem i Süreyya spędzają miły wieczór w restauracji. Podczas kolacji Rana i Cem odgrywają zakochanych. Podczas gdy Hümeyra jest zachwycona ich czułością, Tarik nie może tego znieść. Jest wściekły i nie wierzy w nowy związek Rany. Na wieść o romantycznej kolacji Kerema i Süreyyi Parla wpada w szał.

Hümeyra proponuje jej, żeby ze względu na przeziębienie została w rezydencji. Dziewczyna jest zachwycona tym pomysłem i wiedząc, że Kerem się nią zajmie, symuluje poważną chorobę i mdleje w ramionach chłopaka. Widząca to Süreyya jest przekonana, że była świadkiem romantycznego pocałunku.

Elif odcinek 822 streszczenie

Parla robi wszystko, żeby jak najdłużej zostać w rezydencji. Kerem, przekonany, że gdy on był chory Parla czuwała przy nim w nocy, czuje się teraz zobowiązany do opieki nad przyjaciółką. Süreyya, choć nie może znieść obłudy Parli, ma związane ręce. Jülide odwiedza nowy właściciel domu. Kobieta dowiaduje się, że ma tydzień na wyprowadzkę. Decyduje się wynająć bardzo zaniedbany dom w dalekiej dzielnicy. Tark odwiedza Ranę z nadzieją, że kobieta mu wybaczy. Rana jest jednak nieugięta i podtrzymuje swoją wersję o udanym związku z Cemem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.