Elif 838, 839, 840, 841, 842 streszczenie po polsku. Odcinki VOD

0 44 131

Elif 838, 839, 840, 841, 842 streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 837, 838, 839, 840, 841, 842.

  • Elif 838 – poniedziałek 19 października
  • Elif 839 – wtorek 20 października
  • Elif 840 – środa 21 października
  • Elif 841 — czwartek 22 października
  • Elif 842 – piątek 23 października

Powtórki serialu Elif można oglądać następnego dnia o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenia odcinków

Elif odcinek 837 streszczenie odcinka

Wspólna praca jeszcze bardziej zbliża do siebie Kerema i Süreyyę. Rana upokarza Tarika, gdy ten po raz kolejny błaga ją, żeby do niego wróciła. Doprowadzony do ostateczności Tarik, oświadcza, że nie chce jej więcej widzieć. Parla robi wszystko, żeby przypodobać się Keremowi. W holdingu Haktanr huczy od plotek o odejściu Rany z pracy. Tymczasem Kerem, Yunus i Tarik odbywają spotkanie z kluczowym klientem. Mężczyzna jest niemile zaskoczony wiadomością o odejściu Rany. Następnego dnia, ku zdziwieniu pracowników, Rana pojawia się w firmie. Okazuje się, że to Kerem przekonał ją do powrotu. Nikt się nie domyśla, że wszystko było częścią planu Rany.

Elif odcinek 838 streszczenie odcinka

Pracownicy są zaskoczeni powrotem Rany. Yunus, mimo niechęci do kobiety, przyznaje, że Kerem podjął właściwą decyzję. Tarik jest w szoku na wieść o powrocie Rany, a gdy dowiaduje się, że to Kerem poprosił ją, żeby wróciła z trudem opanowuje wściekłość. Melek postanawia wyruszyć na poszukiwania Elif. Udaje jej się wydostać z domu. Niedaleko miejsca, gdzie wcześniej mieszkała, Melek wpada w ręce ludzi Tarika. Podczas ucieczki, udaje się jej ich zmylić, jednak niespodziewanie drogę zastępuje jej sam Tarik.

Elif odcinek 839 streszczenie odcinka

Przerażonej Melek udaje się wyrwać z rąk Tarika i jego ludzi. Kobieta uświadamia sobie, że jej życiu naprawdę grozi niebezpieczeństwo. Jülide ma wyrzuty sumienia, że zamknęła Melek na klucz. Opowiada o tym Şafakowi i razem idą do domu. Na schodach przed domem zastają Melek. Kobieta nie mówi im jednak, co się jej przydarzyło. Przeprasza Jülide, że wyszła z domu. Şafak i Jülide z coraz większym trudem ukrywają przed sobą uczucia. Nawet Tülay dostrzega, że są w sobie zakochani. Tarik nie może sobie wybaczyć, że pozwolił Melek uciec. Czarę goryczy przelewa pojawienie się w holdingu Rany.

Elif odcinek 840 streszczenie odcinka

Rana swoim zachowaniem usiłuje sprowokować Tarika. Ten każe jej opuścić firmę, lecz ona przypomina mu, że to Kerem ma w holdingu ostatnie słowo. Między Tarikiem a Raną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Świadkiem kłótni jest Hümeyra, którą Rana zaprosiła do biura. Myśl, że Hümeyra mogła poznać prawdę o romansie nie daje Tarikowi spokoju. Rana przekonuje jednak Hümeyrę, że dyskutowali wyłącznie na tematy zawodowe. Tymczasem Tarik oczernia Kerema w oczach Hümeyry. Oskarża go o brak profesjonalizmu i nieumiejętne zarządzanie holdingiem.

Elif odcinek 841 streszczenie odcinka

Hümeyra planuje wydać przyjęcie Baby shower na cześć dziecka. Udaje jej się namówić Tarika na wspólne zakupy. Mimo zmęczenia ten zgadza się. Do Leman dzwoni córka dawnej sąsiadki – Alev. Dziewczyna planuje przyjazd do Stambułu i chciałaby się zatrzymać u Leman przez jakiś czas. Kobieta, choć niechętnie, zgadza się. Melek ma koszmary w związku z ostatnim zajściem. Nadal jednak utrzymuje wszystko w tajemnicy przed domownikami. Gdy Hümeyra planuje wspólny wieczór, Tarik wpada w szał. Daje odczuć żonie, że czuje się lekceważony i niesprawiedliwie potraktowany przez Kerema. Hümeyra prosi brata, by zrezygnował z nowego projektu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.