Dzikie Pszczoły streszczenia odc. 69, 70, 71. Ile odcinków ma serial?

0 2 224

Dzikie Pszczoły strzeszczenia odcinków 36, 3769, 70, 71. Zobacz o której oglądać grecki serial po polsku w TVP 1 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Wakacje to czas zmian w ramówkach telewizji. W TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 będzie można obejrzeć grecki serial Dzikie Pszczoły.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Dzikie Pszczoły ile odcinków ma serial? W Grecji na dwa sezony składały się 244 odcinki. W Polsce zapewne obejrzymy wszystkie. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP1 nie są dostępne.

W porze emisji serialu można skorzystać z platformy internetowej WP Pilot, gdzie udostępniana jest legalnie i za darmo telewizja TVP 1 online.

Serial Dzikie Pszczoły VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Dzikie Pszczoły po premierze w TVP 1 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 69 streszczenie odcinka

Drosso zaczyna miewać dziwne zawroty głowy. Zaniepokojony Nikiforos podejrzewa, że jest z nim w ciąży, lecz ona zaprzecza. Jednak Rizo przyłapuje ją, jak zbiera w lesie rutę i pyta wprost, czy jest w ciąży i czy chce się pozbyć dziecka. Proussalis odwiedza Toliasa i dowiaduje się, że Pagona opuściła rodzinę i nie wiadomo, gdzie jest. Postanawia pomóc burmistrzowi w dyskretnych poszukiwaniach.

Theodossia przeżywa kolejne poronienie. Miltiadis zaś podpisuje umowę z Doukasem, na mocy której ten przekazuje mu 60 akrów ziemi, w części przeznaczonych na strefę przemysłową. Nikiforos podejrzewa, że kryje się za tym oszustwo ojca. Nieszczęśliwa Pinelopi, która kocha Meletisa i Kleomenis szykują się do ślubu w Larissie. Thomas oświadcza się Eleni.

Dzikie Pszczoły 70 streszczenie odcinka

Drosso postanawia pozbyć się dziecka i w tym celu zbiera stosowne zioła. Na szczęście spotyka Rizo, która wybija jej ten pomysł z głowy. Pinelopi, mimo zaklinań Assiminy, decyduje się wyjść za Kleomenisa. Eleni proponuje Thomasowi, żeby został na noc, a de facto proponuje mu nieformalny związek. Kobiety ustalają dyżury u Toliasa, żeby mu pomóc w opiece nad dziećmi. Thomas udaje się do Marty, synowej Nestorasa. Chce ją przekonać do nawiązania kontaktów z teściem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.