Dzikie Pszczoły streszczenia. Ile odcinków ma serial?

0 6 259

Dzikie Pszczoły strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać grecki serial po polsku w TVP 1 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Wakacje to czas zmian w ramówkach telewizji. W TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 będzie można obejrzeć grecki serial Dzikie Pszczoły.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Dzikie Pszczoły ile odcinków ma serial? W Grecji na dwa sezony składały się 244 odcinki. W Polsce zapewne obejrzymy wszystkie. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP1 nie są dostępne.

W porze emisji serialu można skorzystać z platformy internetowej WP Pilot, gdzie udostępniana jest legalnie i za darmo telewizja TVP 1 online.

Serial Dzikie Pszczoły VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Dzikie Pszczoły po premierze w TVP 1 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 125 streszczenie odcinka

Meletis, który obserwuje Nikiforosa, trafia za nim do domu, w którym rodzi Drosso. Wierzy w słowa Mirsini, że chwilowo mieszkają tam krewni jednego z robotników, którzy potrzebują pomocy. Jednak informuje o zajściu Doukasa. Bojkot kafenionu się nie udaje, bo inni mieszkańcy domagają się kawy i tsipouro. Theodossia przekazuje Miltiadisowi zapiski i rysunki Giannosa, a on opowiada jej o jaskini, w której ten ukrywał kiedyś wszelkie swoje skarby. Ourania drze papiery rozwodowe i wraca do uradowanego Kiriakosa, a Eleni informuje Thomasa, że znów jest z Lambrosem. Drosso rodzi chłopca, szczęśliwie bez pomocy lekarza.

Dzikie Pszczoły 126 streszczenie odcinka

Theodosia jest wstrząśnięta informacjami, które odkryła na temat morderstwa Sergiosa. Assimina próbuje przyzwyczaić się do nowej roli i związać się z dzieckiem. Rodzina Sevastos jest szczęśliwa w związku z przybyciem nowego członka rodu. Drosso odczuwa silną potrzebę zobaczenia dziecka, co spowoduje nowe napięcia między nią a Assiminą. W tym samym czasie Lambros postanawia skonfrontować się z Eleni. Czy Eleni wyzna prawdę o Sergiosie?

Dzikie Pszczoły 127 streszczenie odcinka

Dziecko Assiminy i Nikiforosa przynosi szczęście domowi Sevastos, a zwłaszcza Doukasowi, który w końcu dostaje swojego pierwszego wnuka. Mężczyzna jest pełen optymizmu i wydaje się zdeterminowany, by zmierzyć się z nową rzeczywistością. Niespodziewanie w domu pojawia się Drosso, czym wywołuje strach u Assiminy. Proussalis przedstawia Nestorasowi nowe wskazówki na temat Kipreosa. Tollias prosi Doukasa o pomoc. Lambros obawia się, że Giannos pozostawił obciążające dowody dotyczące śmierci Sergiosa i ostrzega przed tym Eleni.

Dzikie Pszczoły 128 streszczenie odcinka

Kalliopi spotyka się z Eleni i obwinia ją za nieszczęście córki. Tollias jest ścigany za łapówki, które zapłacił za promocję strefy przemysłowej. Bekiaris ostrzega Kipreosa, że jeśli nie zniknie z Diafani, obaj będą w tarapatach, ale on nie chce odejść z pustymi rękami. Lambros prosi Eleni o rękę, gdy tylko rozwód zostanie sfinalizowany, ale wizyta Theodossii wkrótce potem zmienia wszystko.

Dzikie Pszczoły 129 streszczenie odcinka

Theodossia ostrzega Eleni, że potępi zarówno ją, jak i jej siostry za morderstwo Sergiosa. Eleni jest zmuszona zawrzeć z nią umowę. Nikiforos odmawia przekazania dowodów, które mogłyby zniszczyć Doukasa. Kipreosowi udaje się zdobyć zdjęcia, które dowodzą cudzołóstwa Mirsini. Używa ich do szantażowania kobiety, żądając dużej sumy pieniędzy. Jak zareaguje Mirsini? Tymczasem w wiosce zaczyna się coroczny letni jarmark, który jest świętem dla wszystkich. Niestety, radość z festynu nie trwa długo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.