Dzikie Pszczoły 422, 423 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

50 883

Dzikie Pszczoły 422, 423 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać grecki serial po polsku w TVP 1 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Dzikie Pszczoły początkowo emitowany był w telewizji TVP 1, a potem trafił do ramówki TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:50.

W najbliższych dniach premiera Dzikie Pszczoły 422, 423.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Dzikie Pszczoły ile odcinków ma serial? W Grecji na dwa sezony składały się 244 odcinki. W Polsce zapewne obejrzymy wszystkie. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:40.

Serial Dzikie Pszczoły VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Ostatni odcinek Dzikie Pszczoły po premierze w TVP 1 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 419 streszczenie

Ntounias zamiast sojusznikiem, staje się wrogiem Akylasa. Udaje mu się uratować Aimilię. Bierze jako zakładnika Akylasa, aby uciec jego ludziom. Zachos, Petros i Aggelos podążają za nimi do lasu. Tej nocy zostaje przelana krew. Następnego ranka wszyscy liczą zmarłych i zaginionych.

Dzikie Pszczoły 420 streszczenie

Pinelopi i Antigoni przekonują Aspazję do złożenia zeznań. Aresztowanie Doukasa i Meletisa jest już bliskie. Eleni i Doukas mają nieoczekiwane spotkanie na ziemiach Giorgisa i stare porachunki wydają się być rozstrzygnięte na dobre. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 421 streszczenie

Lambros wszędzie szuka zaginionej Eleni. Czy uda mu się ją odnaleźć? Wszyscy mieszkańcy Diafani starają się mu w tym pomóc. Mirsini, zdruzgotana ostatnimi rewelacjami, musi zdecydować, czy jej zmarły syn, Sergios, był ofiarą, czy złoczyńcą. Jak sobie z tym poradzi?

Dzikie Pszczoły 422 streszczenie

Pinelopi zostaje skonfrontowana z prawdą o Meletisie. Jest w szoku. Jak sobie z tym poradzi? Akylas zdaje sobie sprawę, że jest osaczony i przygotowuje się do ostatecznej bitwy. Czy uda mu się ją wygrać? Mieszkańców wioski czeka ogromne zaskoczenie. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 423 streszczenie

Niestety Dzikie Pszczoły odc. 423 nie zostanie wyemitowany, ponieważ 422 to ostatni odcinek serialu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.