Dzikie Pszczoły streszczenia odc. 22, 23, 24, 25. Ile odcinków ma serial?

0 709

Dzikie Pszczoły strzeszczenia odcinków 22, 23, 24, 25. Zobacz o której oglądać grecki serial po polsku w TVP 1 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Wakacje to czas zmian w ramówkach telewizji. W TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 będzie można obejrzeć grecki serial Dzikie Pszczoły.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Dzikie Pszczoły ile odcinków ma serial? W Grecji na dwa sezony składały się 244 odcinki. W Polsce zapewne obejrzymy wszystkie. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP1 nie są dostępne.

W porze emisji serialu można skorzystać z platformy internetowej WP Pilot, gdzie udostępniana jest legalnie i za darmo telewizja TVP 1 online.

Serial Dzikie Pszczoły VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Dzikie Pszczoły po premierze w TVP 1 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły odc. 20 streszczenie

Lambros opowiada Eleni dlaczego nie wrócił do niej tak, jak obiecał. Mirsini prosi Pinelopi, żeby porozmawiała z bratem, przemówiła mu do rozsądku i wybiła z głowy pomysł z ożenkiem. Pagona ostrzega Toedozję, że zachowanie Lambrosa może mieć groźne dla nich skutki. Do Diafani przyjeżdża koroner. Zamierza przyjrzeć się bliżej śmierci Giannosa.

Dzikie Pszczoły odc. 21 streszczenie

Koroner, zastraszony i przekupiony przez Doukasa, orzeka, iż Giannos zginął śmiercią samobójczą przez powieszenie. Doukas zabrania Konstantisowi mścić się na Miltiadisie. Obiecuje, że przepędzi z Diafani całą jego rodzinę. Annette, w obecności Doukasa, głośno komentuje malinkę na szyi Mirsini. A Assimina zaczyna pod wpływem wypitego wina wspominać koszmarną noc z Sergiosem.

Dzikie Pszczoły odc. 22 streszczenie

Assimina zręcznie tłumaczy Nikiforosowi słowa, które nieopatrznie wypowiedziała w tawernie o poślubnej nocy Sergiosa i Eleni. Zaniepokojony Nikiforos dopytuje jednak Eleni, a ich rozmowę podsłuchuje Thomas. Przyłapuje go na tym Drosso. Eleni odmawia sprzedaży ziemi prawnikom inwestorów, co wzbudza złość niektórych mieszkańców Diafani. Lambros po raz kolejny wyznaje Eleni, że jest dla niego wszystkim. Doukas żąda od burmistrza, by sprawił, że Lambros opuści Diafani.

Dzikie Pszczoły odc. 23 streszczenie

Nikiforos broni Assiminy przed obelgami matki, której udziela ostrej reprymendy. Mirsini odchorowuje zachowanie syna, bo uznaje, że jest dla rodziny stracony. Burmistrz, na polecenie Doukasa, szuka haka na Lambrosa. Zmusza sierżanta, żeby zrewidował bibliotekę szkolną w poszukiwaniu niewskazanych książek. Część mieszkańców próbuje skłonić Eleni do sprzedaży ziemi, wierząc że inwestycje poprawią ich byt.

Dzikie Pszczoły odc. 24 streszczenie

Ludzie Dukasa straszą i szantażują Eleni. Assimina zrywa zaręczyny z Nikiforosem, bo wierzy, że tak będzie dla niego lepiej. Burmistrz prosi Sierżanta o przeprowadzenie rewizji w szkolnej bibliotece. Znajdują tam komunistyczne książki, zakazane w Grecji. Lambros boi się, że straci prawo wykonywania zawodu nauczyciela. Okazuje się, że te same książki ukradziono wcześniej Prokopisowi. Tomas oświadcza się Eleni.

Dzikie Pszczoły odc. 25 streszczenie

Mirsini i Tomas umawiają się, że za każdym razem zostawią tasiemkę w umówionym miejscu, kiedy będą chcieli się ze sobą spotkać. Mirsini pisze list do syna, w którym odwodzi go od małżeństwa z Assimną. Ostrzega, że zostanie pozbawiony finansowego wsparcia ojca. Nikiforos przychodzi do domu po swoje rzeczy i daje się namówić na wspólne z ojcem polowanie.

W retrospekcji widzimy Diafani w 1940 r. i poznajemy przeszłość rodziców Eleni. Matka, Valentini, miała romans z Miltiadisem. Owocem tego związku jest Drosso. Miltiadis za namową ojca zostawił ciężarną Valentini i zrozpaczony wstąpił do wojska. Jego brat, Dukas, powiedział ojcu Eleni o ukrywanym romansie. Sierżant informuje Lambrosa, że jest uwolniony od zarzutów, bo ktoś podłożył zakazane książki w szkolnej bibliotece. Eleni, widząc rozpacz siostry, sporządza umowę darowizny, w której przepisuje Assiminie ziemię. Chce, żeby Assimina była szczęśliwa i wyszła za Nikiforosa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.