Dzikie Pszczoły 387, 388, 389 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

38 786

Dzikie Pszczoły 387, 388, 389 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać grecki serial po polsku w TVP 1 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Dzikie Pszczoły początkowo emitowany był w telewizji TVP 1, a potem trafił do ramówki TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:50.

W najbliższych dniach premiera Dzikie Pszczoły 387, 388, 389.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Dzikie Pszczoły ile odcinków ma serial? W Grecji na dwa sezony składały się 244 odcinki. W Polsce zapewne obejrzymy wszystkie. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:40.

Serial Dzikie Pszczoły VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Ostatni odcinek Dzikie Pszczoły po premierze w TVP 1 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły odc. 384 streszczenie

Nikiforos wyznaje swoją miłość i postanowienia Assiminie. Czy ona zgodzi się dać ich związkowi jeszcze jedną szansę? Zachos prosi Maro, aby pojechał z nim na Cypr, ale atak Akylasa niweczy ich plany. W prefekturze Sevastos i reszta akcjonariuszy spotykają się z następcą Zachosa i zostają poinformowani o ostatecznej decyzji ministerstwa. Jednak w Diafani wybuchnie jeszcze inna bomba.

Dzikie Pszczoły odc. 385 streszczenie

Służba Bezpieczeństwa szuka Orfanidisa po wybuchu w domu Likogiannisa. Nikiforos i Konstantis proszą akcjonariuszy o więcej czasu, ale Rena odmawia współpracy. Doukas i Mirsini przygotowują swoje dzieci na ostateczną klęskę. Korina ogłasza Akylasowi zerwanie z Meletisem, który opuszcza dom. Dakis informuje Drosso, że pozwie ją do sądu o odszkodowanie, ale Nondas jest innego zdania.

Dzikie Pszczoły odc. 386 streszczenie

Wysiłki Sevastosa, aby opóźnić projekt lotniska, nie przyniosły rezultatu. Doukas i Mirsini opracowują ryzykowny plan, aby uniknąć utraty fortuny. Pinelopi odkrywa ważny szczegół w portfelu Meletisa, podczas gdy romans między Koriną i Babisem zostaje ujawniony członkowi rodziny Megaritis. Nikiforos postanawia zaangażować się w sprawę raportu Ksantosa.

Dzikie Pszczoły odc. 387 streszczenie

Zoe ostrzega Korinę przed niebezpieczeństwem, w jakim znajduje się ona i Babis. Nikiforos i Assimina udają się do Aten w poszukiwaniu Theodorosa Xanthosa. Doukas i Mirsini realizują swój plan, by zmusić swoje dzieci do zaakceptowania lotniska w Diafani, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dunias manipuluje Zachosem w celu uzyskania ważnych informacji.

Dzikie Pszczoły odc. 388 streszczenie

Petrosowi udaje się uciec. Nikiforos i Assimina rozpoczynają poszukiwania w Atenach, ale pierwsza zdobyta informacja nie jest zachęcająca. Pinelopi kontynuuje własne śledztwo w celu ustalenia prawdy o zabójstwie Grammatikosa. Mirsini próbuje przekonać Konstantisa do przekupienia urzędnika państwowego. Petros podejrzewa, że Zachos mógł ujawnić swoją kryjówkę, a Eleni obawia się, że jego podejrzenia są uzasadnione.

Dzikie Pszczoły odc. 389 streszczenie

Petros ukrywa się w Diafani, ale wszyscy podejrzewają, że wydał go Zachos. Nikiforos i Assimina cieszą się miłością w Atenach, próbując dotrzeć do Theodorosa Xanthosa. Konstantis jest w końcu przekonany do przekupienia urzędnika państwowego. Pinelopi zwraca się do osoby, która może jej pomóc w śledztwie. Korina, pod wpływem Babisa, zaczyna wątpić w Akylasa, podczas gdy Ourania ma wątpliwości co do ich podróży do Stanów Zjednoczonych.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.