Cobra Kai sezon 4 kiedy premiera?

0 2 470

Cobra Kai sezon 4 – data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo kiedy rozpoczną się pracę nad nowymi odcinkami. Mają one ruszyć na początku 2021 roku, a jeśli pandemia nie zmieni planów, to sezon 4 ukaże się na przełomie roku.

Cobra Kai sezon 4 kiedy

Kiedy sezon 4 Cobra Kai? Takie pytanie zadaje sobie prawie każdy kto skończył oglądać sezon 3, którego data premiery miała miejsce 1 stycznia 2021 roku.

Serial ma bardzo dużą oglądalność. Szczególnie w Stanach Zjednocznych, ale również w Polsce Cobra Kai ogląda coraz więcej osób. Premiera nowego sezonu sprawiła, że widzowie Netflixa zaczęli oglądać serial od odcinka 1.

Cobra Kai sezon 4 data premiery

Sezon 4 powstanie na 100% i nie będzie on ostatnim. Kiedy ruszą zdjęcia? Już wkrótce. Data premiery nie została jeszcze ustalona i z pewnością będzie trzeba na nią poczekać aż do zakończenia zdjęć. W obecnych czasach obostrzeżenia mogą pokrżyżować plany i opóźniej premierę sezonu 4.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nowe 10 odcinków powstanie do końca tego roku, co oznaczać może, że Cobra Kai sezon 4 premierę będzie miał na początku 2022 roku.

Dotychczasowe trzy sezony można oglądać online na platformie Netflix.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.