Canal+ Sport rozstał się z czterema dziennikarzami

0 1 475

Kibice oglądający mecze na żywo w kanałach Canal+ od nowego sezonu będą musieli przyzwyczaić się, że nie usłyszą ekspertów Kazimierza Węgrzyna i Macieja Murawskiego, ani nie zobaczą wywiadów prowadzonych przez Paulinę Czarnotę-Bojarską i Adama Westfala. Telewizja Canal+ Sport rozwiązała z nimi umowy.

Miesiąc temu szefem sportu w Canal+ został Michał Kołodziejczyk. W telewizji dochodzi do zmian kadrowych. Rozwiązane zostały umowy z Pauliną Czarnotą-Bojarską i Adamem Westfalem. Obie te osoby pracowały w Canal+ od wielu lat. Rozstano się także z Kazimierzem Węgrzynem i Maciejem Murawski, którzy byli ekspertami.

„Rozwiązaliśmy umowy ramowe, co nie wyklucza innych form współpracy” – powiedział Michał Kołodziejczyk na łamach portalu WirtualneMedia.pl. Niewykluczone więc, że np. eksperci pojawiać będą się gościnnie w niektórych programach.

Michał Kołodziejczyk na łamach „Press” dodał również, że nie ma żadnych uwag dotyczących ich pracy.

Kibice oglądający mecze PKO BP Ekstraklasy na żywo czekają więc spore zmiany od nowego sezonu. Jak na razie nie wiadomo czy do telewizji Canal+ Sport dołącza jakieś nowe osoby.

Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy wystartuje 21 sierpnia. Transmisje z meczów można oglądać w Canal+ oraz jeden mecz w TVP Sport.

Skomentuj

Your email address will not be published.