Borussia – Bayern na żywo w internecie za darmo

0 4 736

Transmisja z meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium dostępna będzie w telewizji Eleven Sports 1. Mecz na żywo można oglądać również online. Relacja live w internecie za darmo w TVRadar.pl.

Transmisja z meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Gdzie oglądać w TV?

Hit Bundesligi, czyli mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium odbędzie się we wtorek 26 maja o godzinie 18:30.  Transmisję przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1. Z kolei w Eleven Sports 2 będzie można wybrać z podstawionym dźwiękiem kibiców. Mecz na żywo skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.  

Borussia – Bayern online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium żywo oglądać można również w internecie. Stream online udostępnia Player, IPLA, elevensports.pl oraz WP PIlo. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu. Miesięczny koszt wynosi zaledwie 15 zł.

Relacja live za darmo w TVRadar.pl. Po meczu Borussia – Bayern zapraszamy na transmisję ze spotkania Pucharu Polski Miedź Legnica – Legia Warszawa. Mecz na żywo pokaże Polsat Sport.

Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium na żywo / 26.05.2020 r., godzina 18:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Player, WP Pilot, elevensports.pl, IPLA TV. Relacja live: EkstraklasaLive.pl.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.