Bolivar 68, 69, 70 streszczenie szczegółowe odcinków

849

Bolivar streszczenie szczegółowe odcinków 68, 69, 70 po polsku. Serial można oglądać w TVP 1 i na TVP VOD. Ile ma odcinków?

Serial Bolivar w TVP

Serial Bolivar emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 21:05, w soboty o 20:30 oraz w niedziele o 20:15. Live Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Bolivar po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dzisiejszy odcinek trafia tam po emisji w TVP 1.

W najbliższych dniach emisja odcinków 68, 69, 70. Bolivar odc. 68 i 69 wyemitowana zostanie w poniedziałek.

Bolivar ile odcinków?

Serial Bolivar ile ma odcinków? Całość składa się z 63 odcinków, które w TVP 1 wyemitowane zostaną w lipcu i sierpniu.

Bolivar streszczenie odcinków

Bolivar 66 streszczenie szczegółowe

Mąż Nicolasy wraca do kraju. To komplikuje sprawy między nią i Santanderem. Choroba daje się we znaki Bolivarovi. Niestety, jest głuchy na dobre rady doktora Moore’a. Manuelita zleca Apontemu namalowanie portretu generała i serii obrazów o tematyce batalistycznej. Malarz jest przeszczęśliwy. Coraz bardziej zadomawia się u Marceli. Niemniej jego była partnerka, Rocio, nie daje za wygraną. Spiskowcy nie próżnują. Okazuje się, że ich misterny plan musi być wprowadzony w życie wcześniej niż sądzili.

Bolivar 67 streszczenie szczegółowe

Po nieudanym zamachu, Bolivar wraca do miasta. Spiskowcy trafiają za kratki. Wśród nich znajduje się generał Santander. Nicolasa robi wszystko, by ratować życie kochanka. Prezydent jest rozgoryczony obrotem sprawy. Ma przed sobą trudny okres. Choć stan jego zdrowia pozostawia wiele do życzenia, postanawia wyruszyć na południe, gdzie toczą się walki z Peruwiańczykami. Towarzyszą mu Diego Aponte i generał Cordova. Wyjazd Aponte jest nie na rękę Rocio, która właśnie planowała wziąć z nim ślub. Tymczasem, pod nieobecność Bolivara, politycy w Bogocie zaczynają się zastanawiać nad przyszłością państwa, które przechodzi wyraźny kryzys.

Bolivar 68 streszczenie szczegółowe

General Cordova opuszcza Bolivara i tworzy własną armię. Coraz więcej osób odsuwa się od Wyzwoliciela. Przyczynia się do tego plotka, jakoby prezydent chciał wprowadzić w Kolumbii monarchię. Nawet zwykli ludzie odmawiają udziału w powitaniu powracającego generała. Paez decyduje się na drastyczne posunięcie, które mocno zasmuca Wyzwoliciela. Manuelicie udaje się przekonać kochanka, żeby odłożył politykę na bok i zajął się własnym zdrowiem. Generał składa dymisję i planuje wyjazd z kraju. Marceli udaje się ostudzić zapały Diego Aponte, który wreszcie decyduje się na ułożenie sobie życia. Właśnie wtedy Manuelita składa mu propozycję, która po raz kolejny pokrzyżuje jego wszystkie plany.

Bolivar 69 streszczenie szczegółowe

Bolivar usiłuje wydostać się z kraju, ale na przeszkodzie staje mu Kongres. Manuelita zostaje w Bogocie i stara się załatwić formalności związane z ich wyjazdem, ale napotyka same trudności. Jonatas podsuwa jej pewien sprytny pomysł. Wraz z Marcelą i panią Rocha organizują pułapkę na wysoko postawionych urzędników. Emma Camacho też przybywa z odsieczą i Manuelicie udaje się załatwić wiele spraw. Wyjeżdża w ślad za Bolivarem. Czy uda jej się zdążyć na czas?

Jest to ostatni odcinek, dlatego nie ma co czekać na premierę Bolivar odc. 70.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.