Barwy Szczęścia online. Odcinek 2275, 2276, 2277, 2278 streszczenie

0 866

Streszczenie odcinków 2275, 2276, 2277, 2278 serialu Barwy Szczęścia. Oglądaj wszystkie odcinki online za darmo na WP Pilot i TVP VOD. Serial można oglądać w telewizji TVP 2 o godzine 20:15.

Barwy Szczęścia 2275 streszczenie

Hubert chce wrócić do pracy przy produkcji Ex – Ex. Klara cały czas niepokoi się o jego zdrowie i stanowczo sprzeciwia się tym planom. Z kolei Agata i Patryk nie mogą dogadać się w sprawie lokalizacji swojego przyszłego mieszkania. Wkrótce Jezierski odbiera telefon od dawno niewidzianej siostry, Jowity. Ksawcio jest zachwycony świąteczną kartką, którą dostał od Paulinki i marzy, by odwiedzić dziewczynkę w Krakowie, a Kasia martwi się, że temat córki Łukasza powróci. Poza tym Górka dowiaduje się, że w czasie jej nieobecności Bruno wysłał Bożenę na przymusowy urlop. Na wizytę do Dylskiej przychodzi Stawicki. Malwina radzi szefowej, by przestała interesować się lekarzem, skoro ten ma partnerkę, lecz Aneta łudzi się, że nadal ma u niego szansę Później w gabinecie pojawia się Mikołaj, zdeterminowany, by walczyć o dentystkę.

Barwy Szczęścia 2276 streszczenie

Mika i Romanowski namawiają Pyrkę do zakupu droższego mieszkania. Zapewniają, że pracując w Fit – Zdrowiu będzie awansować i bez problemu spłaci większy kredyt. Patryk spotyka się z czarną owcą rodziny – dawno niewidzianą siostrą, Jowitą. Dziewczyna oznajmia bratu, że przyjechała do Polski na dłużej. Informuje go też, że razem z rodzicami nie mogą doczekać się, by poznać jego narzeczoną. Ponadto Jowita na oczach Patryka otwarcie flirtuje z Justinem. Kasia próbuje pocieszyć Bożenę, która ma żal do męża o przymusowy urlop i jest rozgoryczona do tego stopnia, że rozważa rozwód. Z kolei Łukasz odwiedza Ludwika i orientuje się, że ojciec urządza casting na kandydatki do wspólnego zamieszkania w domu w Otwocku. Tymczasem Dominika i Renata znajdują przed kawiarnią ogromne paczki adresowane przez Mietka do Kujawiak.

Barwy Szczęścia 2277 streszczenie

Agata wreszcie poznaje rodziców Patryka. Sławka i Kornel z entuzjazmem przyjmują wiadomość o zaręczynach pary, ale kiedy rozmowa schodzi na pracę Pyrki i dziewczyna pokazuje Jezierskiej suplementy diety, ta uznaje to za uszczypliwość do swojej nadwagi i zarządza koniec spotkania. Gawron i Żabcia zaoferowali się, że w zamian za prowizję pomogą Kujawiak sprzedawać buty, z którymi zostawił ją Mietek. Waleria i Stefan zapraszają Irenę i Tolka na oglądanie zdjęć z Norwegii. Wyszyńska zdradza pozostałym, że Ludwik postanowił zamieszkać z trzema emerytkami, które wyłonił z castingu na współlokatorki. Panie są zbulwersowane i nazywają pomysł Sadowskiego haremem, z kolei panowie są zaintrygowani i z chęcią odwiedziliby jego komunę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.