Barcelona – Manchester United online za darmo. Mecz na żywo w internecie za free

0 1 250

Mecz Barcelona – Manchester United online za darmo. Transmisja z meczu Ligi Europy FC Barcelona – Manchester United na żywo w internecie dostępna będzie na ViaPlay. Relacja live za free w TVRadar.PL.

Mecz FC Barcelona – Manchester United w TV. Gdzie oglądać transmisję?

Występy Barcelony w Lidze Mistrzów okazały się rozczarowaniem i drużynie Roberta Lewandowskiego pozostaje walka w Lidze Europy. Ale już w 1/8 finału los przydzielił Barcie rywala w postaci Manchesteru United, więc śmiało można założyć, że jest to mecz rangą Ligi Mistrzów, choć w Lidze Europy.

Spotkanie 1/8 finału Ligi Europy Barcelona – Manchester United na żywo oglądać można w czwartek 16 lutego 2023 roku od godziny 18:45. Transmisja w TV nie będzie dostępna, a jedynie w internecie.

Barcelona – Manchester United online na żywo za free

Kibice mecz na żywo obejrzeć muszą w internecie. Mecz Barcelona – Manchester Utd online stream udostępnia ViaPlay. Transmisja nie jest jednak darmowa. Miesięczny dostęp do platformy kosztuje obecnie 34 zł i warto rozważyć jej wykup, ponieważ wkrótce ceny wzrosną, a ViaPlay posiada m.in. prawa do transmisji Premier League, Bundesligi, KSW oraz od tego roku do Formuły 1.

Mecz Barcelona – Manchester United na żywo skomentują Przemysław Pełka oraz Dominik Piechota. Studio przed czwartkowymi spotkaniamy rozpocznie się o godzinie 17:00. Główna część dotyczyć będzie jednak meczu Lecha Poznań z Bodo/Glimt.

Barcelona – Manchester United online za darmo można śledzić w relacji live, która dostępna będzie w TVRadar.pl. Zapraszamy do śledzenia meczu w internecie.

Skomentuj

Your email address will not be published.