Akacjowa 38 odc. 20, 21, 22 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

3 737

Akacjowa 38 odcinek 20, 21, 22 streszczenia. Zobacz o której oglądać hiszpański serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest live stream z TVP 2 za darmo.

W najbliższych dniach premiera Akacjowa 38 odc. 20, 21, 22.

Akacjowa ile odcinków?

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial? W Hiszpanii w od 2015 do 2021 roku powstało 1483 odcinków. Każdy z nich trwał niespełna godzinę. W Polsce odcinki będą nieco krótsze, więc jeśli TVP 2 zdecyduje się wyemitować całość, to można założyć, że będzie około 2000 odcinków, co oznacza, że Akacjowa 38 będzie można oglądać przez kilka lat.
Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w TVP 2 o 13:15.

Serial Akacjowa 38 VOD TVP

Wszystkie odcinki hiszpańskiego serialu Akacjowa 38 będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Akacjowa 38 po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Akacjowa 38

Akacjowa odc. 18 streszczenie

Celia jest zrozpaczona, ponieważ nie może zajść w ciążę. Wypytuje służącą o uzdrowicielki, które znają sposoby na polepszenie płodności. Podczas ulicznej zabawy Victor nie zwraca uwagi na Casildę. Dziewczyna liczyła zaś, że z nim zatańczy. W pewnym momencie dochodzi do strzelaniny. Z rąk członka ruchu anarchistycznego ginie polityk. Manuela jest przerażona, ponieważ policja sprawdza dokumenty, a ona ich nie ma. Tymczasem okazuje się, że zamachowiec jest dawnym znajomym Trini. Żąda on od niej, by pomogła mu się ukryć.

Akacjowa odc. 19 streszczenie

Trini przyprowadza do domu Ernesta i przedstawia go jako swojego brata. Ziołowy eliksir Vicenty ma pomóc Celii zajść w ciążę. Podczas nieobecności Cayetany, German całuje się z Manuelą. Rosina próbuje ukraść pelerynę ze sklepu. Leonor chce potajemnie spotkać się z Pablem.

Akacjowa odc. 20 streszczenie

Manuela i German mają się spotkać w altanie. Cayetana przechwytuje liścik, w którym jest o tym mowa. Rosina i Maximiliano zabraniają Leonor spotykać się Pablem. Inspektor Mendes prowadzi dochodzenie w sprawie zamachu terrorystycznego. Przesłuchuje Trini a potem Manuelę.

Akacjowa odc. 21 streszczenie

Inspektor Mendes rozmawia z Ernestem nie wiedząc, że to terrorysta. Gaudalupe chce, by Pablo załatwił jej fałszywy dowód osobisty. Claudio odwiedza Leonor i imponuje jej swoimi lekturami. Rita podstępem załatwia sobie pracę w kawiarni. Celia ma coraz częściej napady szaleństwa. Podczas załatwiania fałszywych papierów dla matki, Pablo zostaje aresztowany.

Akacjowa odc. 22 streszczenie

German na próżno czeka na Manuelę, która nie przychodzi na spotkanie, bo dowiaduje się, że Pablo został zatrzymany. Celia coraz bardziej pogrąża się w obłędzie. Claudiowi udaje się sprzedać opowiadania Leonor, ale dziewczyna nie jest zadowolona, bo nie może się pod nimi podpisać jako kobieta. Guadalupe odwraca uwagę strażnika i Pablowi udaje się uciec.

Akacjowa odc. 23 streszczenie

Manuela wyjawia Germanowi, że Pablo jest jej bratem. Leonor wciąż nocami pisze opowiadania. Herminia przyznaje Felipe, że Celia zażywa miksturę od znachorki. Cayetana nakazuje Ricie zaprzyjaźnić się z Casildą, by dowiedzieć się czegoś o Manueli. Manuela i German odnajdują ukrywającego się Pabla.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.