Akacjowa 38 odc. 353, 354, 355 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

164 862

Akacjowa 38 odcinek 353, 354, 355 streszczenia. Zobacz o której oglądać hiszpański serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku można oglądać sześć razy w tygodniu: od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest live stream z TVP 2 za darmo.

W najbliższych dniach premiera Akacjowa 38 odc. 353, 354, 355.

Akacjowa ile odcinków?

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial? W Hiszpanii w od 2015 do 2021 roku powstało 1483 odcinków. Każdy z nich trwał niespełna godzinę. W Polsce odcinki będą nieco krótsze, więc jeśli TVP 2 zdecyduje się wyemitować całość, to można założyć, że będzie około 2000 odcinków, co oznacza, że Akacjowa 38 będzie można oglądać przez kilka lat.
Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w TVP 2 o 13:15.

Serial Akacjowa 38 VOD TVP

Wszystkie odcinki hiszpańskiego serialu Akacjowa 38 będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Akacjowa 38 po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Akacjowa 38

Akacjowa odc. 351 streszczenie

Ramon ma być nazajutrz wypisany ze szpitala. Leonor nie może dojść do siebie po śmierci ojca. Humildad wymienia zamki w drzwiach. Pilnuje jej też proboszcz, który otwiera Mauro drzwi, ale nie dopuszcza go do dziewczyny. Cayetanie nie udaje się kupić od biskupstwa ziemi pod budowę szkoły. Martin wyznaje Peiró, że to anarchista Calanda podłożył bombę, ale inspektor nie chce go słuchać. Fabiana opowiada Teresie o nocy, gdy w jej rodzinnym domu wybuchł pożar.

Akacjowa odc. 352 streszczenie

Martin opowiada Mauro o swoich kontaktach z anarchistami. Teresa jest świadkiem utarczki między Ursulą i Fabianą. Ramón wraca ze szpitala. Rosina prosi Marię Luisę, by pomogła Leonor odzyskać radość życia. Juliana postanawia zapytać Leandra o jego dziwne zachowanie.

Akacjowa odc. 353 streszczenie

Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną. Ramón chce korzystać z życia i wymyśla kolejne atrakcje, które niepokoją Trini. Rosina z Leonor poznają treść testamentu. Cayetana wymyśla nową intrygę. W komisariacie zjawia się Lolita z rzeczami dla Casildy.

Akacjowa odc. 354 streszczenie

Mauro próbuje przekonać swojego szefa, że prawdziwi zamachowcy są wciąż na wolności, a Casilda nie ma nic wspólnego z zamachem. Teresa okłamuje siostrę Brigidę, żeby wkraść się w łaski Cayetany. Trini jest zaskoczona zachowaniem męża, który chce się bawić jak w młodości. Domyśla się, że tak wpłynął na niego zamach. Susana zwalnia Martina i chłopak idzie prosto na policję, żeby pomóc Casildze.

Akacjowa odc. 355 streszczenie

Ramon organizuje w domu kino. Na pokaz zaprasza sąsiadów i przyjaciół. Wyjaśnia im, że życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Humildad w końcu oznajmia Mauro, że jest chora i nie ma dla niej ratunku. Mauro postanawia się nią zająć i zrezygnować ze swojej miłości do Teresy. Victor zamierza pogodzić Leandra z Julianą. Mauro chce zmusić Martina do podania nazwisk prawdziwych organizatorów zamachu. Servando wystawia figurkę Matki Boskiej od cudów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.