Akacjowa 38 odc. 108, 109, 110 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

16 612

Akacjowa 38 odcinek 108, 109, 110 streszczenia. Zobacz o której oglądać hiszpański serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest live stream z TVP 2 za darmo.

W najbliższych dniach premiera Akacjowa 38 odc. 108, 109, 110.

Akacjowa ile odcinków?

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial? W Hiszpanii w od 2015 do 2021 roku powstało 1483 odcinków. Każdy z nich trwał niespełna godzinę. W Polsce odcinki będą nieco krótsze, więc jeśli TVP 2 zdecyduje się wyemitować całość, to można założyć, że będzie około 2000 odcinków, co oznacza, że Akacjowa 38 będzie można oglądać przez kilka lat.
Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w TVP 2 o 13:15.

Serial Akacjowa 38 VOD TVP

Wszystkie odcinki hiszpańskiego serialu Akacjowa 38 będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Akacjowa 38 po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Akacjowa 38

Akacjowa odc. 106 streszczenie

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, który jest nowością. Do tego kobiety muszą włożyć spodnie, a to wywołuje skandal. Celia jest załamana zachowaniem matki, a Felipe wciąż ją krytykuje. German kończy leczenie Justa. Mężczyzna wciąż nie odzyskał pamięci, ale jego stan zdrowia jest dobry. Wypytuje Germana o Manuelę. W kawiarni wybucha pożar. Nikt nie podejrzewa, że ogień został podłożony celowo. Pablo zauważa dym i rusza na ratunek.

Akacjowa odc. 107 streszczenie

Justo ratuje Manuelę z pożaru w kawiarni. Juliana jest ciężko ranna. Jej życie wisi na włosku. Casilda jest wdzięczna Pablowi, że ją uratował. Felipe postanawia częściej przebywać poza domem, by unikać teściowej. Tymczasem ona przychodzi na męskie spotkanie w mieszkaniu Ramona.

Akacjowa odc. 108 streszczenie

Cayetana żąda, by German przestał leczyć Manuelę. Justo interesuje się zdrowiem Manueli. Matka Celii wprowadza w kamienicy zamieszanie swoim swobodnym zachowaniem i przekonaniami sufrażystki. Don Maximiliano próbuje pomóc Wiktorowi zdobyć pożyczkę bankową na odbudowanie kawiarni.

Akacjowa odc. 109 streszczenie

Manuela dochodzi do zdrowia po pożarze w kawiarni. Trini pisze za Casildę list do gazety w sprawach miłosnych. Leonor podejrzewa Casildę o romansowanie z Pablem. Consuelo uczestniczy w męskim spotkaniu, na którym w dyskusji rozkłada swojego zięcia Felipe na łopatki. Mimo pomocy sąsiadów Victor nie wierzy, że uda się wyremontować kawiarnię.

Akacjowa odc. 110 streszczenie

Paciencia nakłada na twarz krem od Servanda. Koleżanki zauważają, że jej wygląd się zmienia, ale nie mają odwagi jej o tym powiedzieć. Maximiliano martwi się o spaloną kawiarnię i leżącą w szpitalu donię Julianę. Namawia Victora na wzięcie pożyczki, żeby odbudować kawiarnię. Ramon i Maximiliano wychwalają zalety umysłu Consuelo. Lubią jej towarzystwo, czemu Felipe się dziwi. Leonor dostaje list od dziewczyny o imieniu Camila, która prosi ją o poradę w sprawach sercowych.

Akacjowa odc. 111 streszczenie

Celia przygotowuje chrzciny córki. Consuelo próbuje uzmysłowić córce, że jest zbyt zależna od męża i przyjaciółki. Trini pomaga Manueli sprzątać spaloną kawiarnię. Victor nie ma pieniędzy na remont i postanawia sprzedać lokal. Leandro informuje Victora, że Juliana jest umierająca. Pablo zastaje Manuelę w pokoju hotelowym Justa.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.